Website Survey

Karta tygodnia – Moc

MocWylosowałam na nadchodzący tydzień kartę Mocy. Będzie nam potrzebna z wielu powodów… po pierwsze niedługo przywitamy nowy rok numerologiczny i przydałoby się wejść w ten czas z nowymi siłami, bo każdy ma do wykonania jakieś zadanie. Po drugie przed nami czas jesienno zimowy więc właśnie teraz trzeba zadbać o zdrowie, kondycję i odporność. Polecam Omegę 3, bardzo dobry środek na uodpornienie i właśnie teraz trzeba go zażywać aby jesienią i zimą nie chorować. A dopóki jeszcze przygrzewa dość mocno słońce , ładujmy nasze wewnętrzne baterie, kiedy tylko się da, łapmy promienie słoneczne bo to nasze naturalne źródło energii. Poza tym dobrze się odżywiajmy teraz jest bogactwo naturalnych witamin. Moc to siła ducha i ciała. Jeśli będziemy silni wewnętrznie, poradzimy sobie w każdej sytuacji. Karta Mocy może być dla nas amuletem wspierającym w codziennych trudach. Może dodawać nam odwagi, wyzwalać kreatywność, przebojowość, zapał, wytrwałość, dojrzałość, wspierać działanie w realiach.
Moc w nas to dojrzałe decyzje, opanowanie i pogoda ducha, to wewnętrzna siła, dzięki której żadna przeszkoda nie jest problemem.
Karta Mocy mówi że cokolwiek teraz postanowimy ma szansę się spełnić. Warto więc odważnie realizować wszystkie dobre pomysły. Jeśli ktoś z Was miał problemy ze zdrowiem teraz przyjdzie czas na wyzdrowienie to duchowe i fizyczne.
Życzę Wam wewnętrznej mocy i mądrości w działaniu oraz wiele miłości bo Moc to zwycięstwo miłości nad złymi emocjami…

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. hania pisze:

    Piękna karta. Wrzesien zapowiada sie zdrowo i optymistycznie ;0)

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™