Website Survey

Karta tygodnia Królowa Buław

Witajcie 🙂

Królowa BuławW tym tygodniu towarzyszyć nam będzie energia Królowej Buław. Nie jest to karta stagnacji więc pora podjąć konkretne decyzje, pozakańczać sprawy, które tego wymagają, zrobić porządek w swoim życiu, nawet jeśli będzie to bolało.
Jeśli nie macie takich spraw, to warto zastanowić się nad tym czego chcecie od życia, co jest tak naprawdę ważne w obecnej chwili, taki remanent wnętrza i konkretne decyzje na przyszłość.
Dla wielu z was karta będzie oznaczać wzmożony wysiłek fizyczny, odśnieżanie 🙂  zadbacie o zdrowie i kondycję (może fitness lub siłownia?) Karta Królowej Buław to także wizyty lekarskie i pobyt w szpitalu.
To też wizyty w salonach piękności (fryzjer , kosmetyczka).
W ramach robienia sobie drobnych przyjemności możecie zrobić zakupy typu nowy ciuszek czy kosmetyk, jakiś drobiazg, który cieszy oko.
Generalnie będzie to tydzień bardzo aktywny.
Niektórzy panowie mogą spotkać atrakcyjną, niezwykłą kobietę, która przyniesie dużo ekscytuąjcych wrażeń, romans.
Dla wszystkich osobę wspierającą aktywną, zdecydowaną. Możemy odczuwać w sobie taką energię, będziemy wsparciem dla innych, uda nam się wiele zdziałać, będziemy cieszyć się dobrymi kontaktami i zrozumieniem.
Tak więc w nowym tygodniu nowe wyzwania i duża energia.
Życzę wam jak najwięcej tej pozytywnej energii, wiele dobrych decyzji i wspierających ludzi 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. Agata pisze:

  Lubię Pani blog. Duzo tutaj ciekawostek związanych z kartami i o to chodzi. Jest trochę podobny do forum noweezo.fora.pl

  • admin pisze:

   Dziękuję Agatko miło mi że podoba Ci się mój blog. Nie znam niestety forum o którym piszesz, to co tu robię powstaje intuicyjnie od prawie 4 lat…
   Pozdrawiam

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™