Website Survey

Karta tygodnia -Królowa Buław

Witajcie 🙂

Królowa BuławW nadchodzącym tygodniu będzie nam towarzyszyć karta Królowej Buław jako sprzyjająca aura.

Królowa Buław dodaje nam energii i odwagi do realizowania planów, do działania, do skuteczności. Królowa wie czego chce.
A wy? czy macie jakiś plan na nadchodzący nowy rok numerologiczny? Czy choćby najbliższy czas? Bo żeby coś zmienić trzeba zacząć od dobrego planu.
Nadchodzący tydzień może być dla wielu z nas momentem przełomowych decyzji. Może być trudno ale warto zawalczyć, bo jeśli wiemy co dla nas dobre po co tkwić w czymś co już nie służy..
Czeka nas tydzień energicznych działań, dużych emocji, dobrych wyborów, udanych zakupów, dbałości o zdrowie, urodę i kondycję. Będziemy optymistycznie nastawieni, pomocni i wspierający innych. Ale też możemy w trudnych chwilach liczyć na wsparcie innych. Niektóre osoby mogą spotkać kogoś, kto zawładnie ich sercem i nie tylko
Zarówno królowa Buław jaki i aura Księżyca gwarantuje miłe relacje.Królowa Buław to szansa na sukces zawodowy lub osobisty, to dynamika i wzrost.
Życzę Wam udanego tygodnia i takiej energii jak ma Królowa Buław 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™