Website Survey

Karta tygodnia – Król Pucharów

Dzień dobry 🙂

Król PucharówKról PuchaówWylosowałam dla nas na nadchodzący tydzień Króla Pucharów. Bardzo pozytywna karta, symbolizująca dobroć, empatię, wparcie, dojrzałość emocjonalną, opiekuńczość i bezpieczeństwo emocjonalne. Jeśli będziecie w jakiejś trudnej sytuacji albo po prostu będziecie mieć gorszy dzień, pojawi się okazja i człowiek, który wysłucha, wesprze, komu będzie można wypłakać się i otworzyć serce. Być może to my staniemy się takim dobrym, empatycznym wsparciem?

Z tą kartą będzie nam  harmonijnie w pracy a zwłaszcza  w domu. Jeśli było nerwowo to teraz przez dłuższy czas będzie spokojnie. Jeśli trzeba będzie podjąć jakąś decyzję to zwróćmy uwagę by wszystko wyważyć i rozważyć, nie działać pochopnie, zachować zdrowy rozsądek do spraw i ludzi. Jeśli jest jakieś wyzwanie, to karta sugeruje że mamy w sobie wszystkie potrzebne cechy, aby to zadanie wykonać. Samodyscyplina, kontrola nad emocjami i dojrzałość będą kluczowymi elementami aby wykonać zadanie. Możemy być pewni, że z kartą Króla Pucharów nadchodzący tydzień będzie harmonijny i dobry. Jeśli pojawią się jakieś problemy, to nadarzy się sposobność aby spojrzeć na problem z innej strony, coś nam się wyjaśni.

W negatywie tej karty niektórzy za bardzo kontrolują swoje uczucia, dajcie sobie szansę na odrobinę spontaniczności… uważajcie aby swoim postępowaniem nikogo nie zawieść, nie zranić. Uważajcie też na osoby, które będą chciały wami manipulować aby się doenergetyzować emocjonalnie i zniknąć.

Kochani moi… roztaczajmy wokół siebie pozytywną energię, okazujmy sobie uczucia. Niech mimo niesprzyjającej aury na zewnątrz, między nami będzie ciepło emocjonalne, zrozumienie i dobroć. W sytuacjach nowych i niepewnych zawsze zachowujmy zdrowy rozsądek i twórcze myślenie 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™