Website Survey

Karta tygodnia- Król Pucharów

Witajcie 🙂

Król PucharówNa nadchodzący tydzień wylosowałam piękną wspierającą kartę Króla Pucharów.
Możemy być pewni, że z kartą tego króla nadchodzący tydzień będzie harmonijny i dobry. Jeśli pojawią się jakieś problemy, to nadarzy się sposobność aby spojrzeć na problem z innej strony, coś nam się wyjaśni. Być może dla niektórych pań będzie dobrą wróżbą i spotka takiego kogoś… albo po prostu będziemy w miłej relacji z bliskimi mężczyznami.
Z tą kartą będzie nam spokojnie i miło w pracy a zwłaszcza w domu. Jeśli było nerwowo to teraz przez dłuższy czas będzie spokojnie. Jeśli trzeba będzie podjąć jakąś decyzję to zwróćmy uwagę by wszystko spokojnie rozważyć, nie działać pochopnie, zachować zdrowy rozsądek do spraw i ludzi. ( nie dajmy się wykorzystać emocjonalnie)
Jeśli powstanie problem, karta sugeruje że mamy w sobie wszystkie potrzebne cechy, aby poradzić sobie nawet w najtrudniejszych sprawach. Samodyscyplina, kontrola nad emocjami i dojrzałość będą kluczowymi elementami w jakiejś sprawie.
Król Pucharów to wyjątkowa karta symbolizująca dobroć, empatię, wparcie, dojrzałość emocjonalną, opiekuńczość i bezpieczeństwo emocjonalne. Jeśli znajdziecie się w jakiejś trudnej sytuacji albo po prostu będziecie mieć gorszy dzień, pojawi się okazja i człowiek, który wysłucha i wesprze.
Może się zdarzyć że to my będziemy wsparciem dla kogoś…choćby dziś…energia króla łączy się z energią Księżyca

Miłego tygodnia w energii dobrego Króla Pucharów Kochani 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™