Website Survey

Karta tygodnia – Koło Fortuny

34xg6z4Zauważyłam, że ta karta bardzo często wypada mi na pełnię Księżyca… Karta na nadchodzący tydzień pokrywa się z aurą Księżyca, czeka nas przełom w życiu, wiele okazji i zmian.
Warto te okazje wykorzystać bo drugi raz mogą się nie zdarzyć. Dobry los uśmiechnie się do nas, szczęście może zapukać do drzwi, jeśli choć trochę nad nim popracowaliśmy. W każdym aspekcie życia Koło Fortuny może dać znać o sobie; poprawi się nasze zdrowie pod wpływem dobrego lekarza czy zabiegu, znajdziemy nową miłość z przeznaczenia, poprawią się relacje w istniejących związkach, dostaniemy podwyżkę , awans lub dokonamy korzystnej transakcji, wygramy coś (pod warunkiem, że wyślemy kupon), fortuna uśmiechnie się do nas…
To wszystko może się zdarzyć, trzeba uwierzyć we własne szczęście.
Jeśli nastąpi rozstanie lub sprawy nie potoczą się po naszej myśli, to znaczy , że będzie to dla naszego dobra, los podejmuje decyzję za nas…w dalszej perspektywie przekonamy się o tym.
Ważne by nie lekceważyć okazji, zrobić cokolwiek co poruszy dobrą energię. Uporządkować dom i swoje sprawy.
Nie zaniedbywać afirmowania, medytacji, niech energie zadziałają na naszą korzyść, niech przyniosą każdemu szczęście i pomyślność.
Kochani Koło Fortuny to cykl przemian, raz dobrze raz gorzej, jeśli teraz dotknie nas wielkie szczęście to trzeba mieć świadomość, że należy mądrze nim gospodarować, zostawić coś na gorsze czasy a nad dobrą relacją pracować aby się nie zakurzyła.
Jeśli teraz przyjdzie gorszy moment, to za chwilę będzie lepiej, trzeba włączyć w głowie tryb nadziei i mocno pracować nad swoim życiem, wierząc w poprawę losu.
Tak naprawdę z każdej sytuacji mamy korzyść bo ze złych wyciągamy wnioski i dojrzewamy duchowo.
Koło Fortuny wróży też przełom w naszym myśleniu, jakiś dobry pomysł, olśnienie w jakiejś sytuacji.
Tak jak po nocy przychodzi dzień, po burzy słońce a po zimie wiosna, wszystko się cyklicznie zmienia, tak nasze życie składa się ze zmian…
Niech dla was będą jak najlepsze, życzę wam tego z całego serca 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™