Website Survey

Karta tygodnia – Gwiazda

2lw7t60Zauważyłam, że kiedy Księżyc przebywa w znaku Barana często losuję kartę Gwiazdy… coś w tym jest, że wraz z dużą energią Księżyca, wspiera nas ciepła, opiekuńcza karta Gwiazda, dodając odwagi do działania i otuchy. Ona namawia nas aby nigdy się nie poddawać, nawet jeśli do tej pory spotykały nas niepowodzenia. Dopóki żyjemy zawsze mamy kolejne szanse.
A w tym tygodniu Opatrzność będzie nad nami czuwała … Być może wielu z nas straciło nadzieję, wiarę we własne możliwości, że poddało się jakiejś niesprzyjającej sytuacji, lub swoim negatywnym myślom, być może pod wpływem bliskiej osoby, która nie wspiera albo podnosimy się po jakichś traumatycznych przeżyciach, bądź też w naszym życiu nic się nie dzieje, nic się nie zmienia… a nam się już nic nie chce.
Dlatego jak ziemia deszczu potrzebujemy wiary we własne możliwości, nadziei że potrafimy coś ze swoim życiem zrobić, po prostu włączyć pozytywne myślenie. Potrzebujemy wsparcia Opatrzności aby poczuć wewnętrzną siłę, która zaprowadzi nas na właściwe i szczęśliwe tory.
Aby poczuć się lepiej odwiedźcie jakieś ładne miejsce, albo miejsce które lubicie, w którym poczujecie się miło, ciepło, przyjemnie… Dla jednych może to być galeria sztuki, teatr, kino, muzeum, wystawa a dla innych salon kosmetyczny, wizyta u fryzjera, kawiarnia czy wizyta u ulubionego przyjaciela. Cokolwiek to będzie zadbajcie o siebie, aby odbudować w sobie tę piękną część, która wierzy i z uśmiechem idzie ku lepszemu.
W aspekcie codzienności karta wróży szanse, dobre układy w pracy, pomoc kobiety, realizację planów zawodowych, intelektualnych, trzeba tylko uważać w interesach, nie być naiwnym.
W miłości możemy spotkać kogoś z kim poczujemy się jak w niebie
Delikatne i uduchowione uczucia. Dla artystów karta wróży przypływ weny twórczej lub poznanie muzy
Ogólnie dobra passa, dobre relacje w rodzinie i wśród przyjaciół. Gwiazda jest symbolem daru od Opatrzności jeśli uda nam się pokonać zwątpienie i stagnację.
Kochani życzę Wam udanego tygodnia pod skrzydłami Gwiazdy 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™