Website Survey

Karta tygodnia -Gwiazda

Witajcie Kochani 🙂

Na nowy tydzień wylosowałam kartę Wielkich Arkan Gwiazdę.
Po trudnym Wisielcu otwiera się okno na świat i wchodzi słońce do naszego życia.

GwiazdaWisielec był nam potrzebny do refleksji, do spojrzenia na pewne sprawy z innej perspektywy…. Jeśli wyciągnęliśmy wnioski teraz na tym skorzystamy.

Teraz nadchodzi cudowna energia, pełna nadziei w sercach i opieki Opatrzności.
Z nią powróci nam dobry nastrój, wiara w dobre zdarzenia, ciepłe relacje, powróci też nadwątlone zdrowie i siły. Wraz z ociepleniem serc przyjdą nowe przyjaźnie i miłość. W dalszej perspektywie okażą się bardzo wartościowe.
Z energią tej karty zechcemy zmieniać nasz wizerunek i wystrój miejsc w których żyjemy, czasem zmiana niewielkich detali może zrobić wiele.
Będziemy otwarci i pozytywnie nastawieni do ludzi i swojego życia a tym samym będziemy przyciągać pozytywnych ludzi i zdarzenia
Z kartą Gwiazdy uda nam się rozbłysnąć pod warunkiem, że mamy co pokazać, warto pomyśleć o wzbogaceniu naszego wnętrza, o otworzeniu się na nowe możliwości. Może zrobimy jakiś kurs, może wzbogacimy naszą wiedzę o nowe elementy? Wszystko co teraz zrobimy dla siebie na pewno zaprocentuje w przyszłości. Warto się rozwijać i poszerzać horyzonty.
Gwiazda symbolizuje generalną poprawę po chwilowych lub dłuższych niepowodzeniach. Daje nadzieję na dobry czas do osiągania sukcesu. Jest to możliwe między innymi dlatego, że nastąpiło rozszerzenie horyzontów i zrozumienie wielu spraw uprzednio wcale nie branych pod uwagę.
Karta Gwiazda daje nam wiele możliwości, np. dla oczekujących dziecka, zajście w ciążę, najwięcej na polu wewnętrznym, uczuciowym (nowe znajomości lub pojawienie się kogoś z przeszłości), na polu zawodowym oznacza spokojny, dobry czas z możliwością uzyskania nagród, bez przykrych zawirowań. Jest to dobry moment do poszerzania kwalifikacji.
Karta Gwiazdy to symbol rozpoczęcia nowego, lepszego etapu w życiu. Jeśli teraz macie jakiś pomysł na poprawienie waszej sytuacji to realizujcie go, na pewno przyniesie dobre efekty.

Minusem tej karty jest bujanie w obłokach i życie tylko złudną nadzieją nieustannego fartu od losu. Trzeba realnie patrzeć na życie, wiele razy możemy liczyć na szczęście ale też wiele zależy od nas. Jeśli zrobimy choćby mały krok, wtedy i los uśmiechnie się do nas.

Życzę Wam Kochani cudownego tygodnia w ciepłej, opiekuńczej energii Gwiazdy 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™