Website Survey

Karta tygodnia – Głupiec

00Na nadchodzący tydzień wylosowałam kartę WA Głupiec.
Jest to karta symbolizująca przede wszystkim wszelkie początki, optymizm i entuzjazm. Człowiek w karcie Głupca poszukuje nowych rozwiązań bo czuje dyskomfort w swoim życiu, pragnie nowych doznań i zmian, szuka inspiracji i chłonie informacje napływające ze świata.
To dobra karta bo daje nam szansę na duchową odnowę, na odrodzenie bo jeśli mamy wewnętrzną potrzebę nowości to odnajdziemy dla siebie nowy czas i nowe doświadczenia.Warto się odważyć i wyjść ze skorupy starych sytuacji i zachowań.
Być może wiele osób w czasie nowiu znalazło czas dla siebie na refleksję … a teraz określicie nowe priorytety, jak chcecie żyć, co zmienić aby życie przynosiło więcej satysfakcji a przede wszystkim odejście z przeszłości.
Warto po raz kolejny próbować i nie bać się nowego, warto wyzwolić swoje ograniczenia i jak dziecko z ufnością doznawać nowych doświadczeń, poznawać ludzi i cieszyć się życiem.
Tak naprawdę w karcie Głupca możemy być nieskończenie wiele razy, kiedy chcemy coś zmienić, bądź to na planie zawodowym , uczuciowym lub choćby sposób myślenia czy postępowania. Bądźmy „Głupcami” poszerzajmy swoje horyzonty, cieszmy się życiem, wzbogacajmy je aby przynosiło nam zadowolenie. Jesteśmy na tym świecie aby odczuwać radość , przyjemność a nie tkwić w kieracie tych samych sytuacji i zachowań. Nasz mózg potrzebuje ciągłej stymulacji a nasze serca miłości, radości i spełnienia.
Możecie być pewni, że w tym tygodniu wydarzy się coś nowego w waszym życiu, jeśli nawet nie fizycznie to wewnątrz was lub być może zechcecie zmienić coś w swoim wyglądzie.
Ponieważ karta symbolizuje też dużo miłych spotkań towarzyskich i przygody, uważajcie jeśli nie planujecie mieć dzieci, zabezpieczajcie się.
Poza tym w tym tygodniu może was spotkać wiele niespodzianek, flirty, nowe znajomości, propozycje. Dla niektórych karta będzie symbolem narodzin dziecka. Czekają nas zmiany i wiele szans.
Ważne by niczego nie żałować, nie blokować sobie głowy wątpliwościami, pesymizmem, lenistwem i działać. Przyjąć z uśmiechem to co, przyniesie nam los.
Życzę wam dobrego tygodnia z wieloma miłymi niespodziankami i pozytywnymi zmianami 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™