Website Survey

Karta tygodnia – Głupiec

Karta na ten tydzień – Głupiec

GłupiecZ nowym tygodniem karta początków, optymizmu i wiary, że wszystko nam sprzyja. Bądźmy jak tarotowy Głupiec, który nie widzi żadnych przeszkód i idzie w świat z nadzieją i entuzjazmem. Cieszmy się życiem, każdą dobrą chwilą aby naładować wewnętrzne baterie pozytywnej energii. Ta karta obiecuje wiele szans i możliwości zarówno w pracy jak i w życiu osobistym, wystarczy uwierzyć i spojrzeć na świat z innej perspektywy, bardziej optymistycznej. Głupiec przyniesie nam ożywczy powiew wolności, spontaniczności, radości. Trzeba tylko zatrzasnąć drzwi przeszłości i dawnym zachowaniom, które nie przyniosły spodziewanych efektów i iść dalej.

W nadchodzącym tygodniu przyjdzie wiele szans, które należy wykorzystać. Będziemy mogli wykazać się kreatywnością i konsekwencją w realizacji. ( o tym trzeba pamiętać, bo Głupiec to „słomiany zapał”) . Głupiec to też narodziny dziecka, niespodziewana ciąża, warto pamiętać o antykoncepcji, jeśli nie planujecie potomstwa.

W wielu kwestiach zaczniemy żyć od nowa, być może założymy własny biznes, wyruszymy w podróż, zmienimy zawód czy partnera… czy choćby własny wizerunek. Albo też poczujemy wewnętrzny impuls zmian, pozornie nic się nie zmieniło ale my czujemy się inni… widzimy życie z innej perspektywy, bardziej korzystnej dla nas… Kochani co by się nowego nie wydarzyło, warto iść do przodu i nie tkwić w starym grajdole zachowań, przyzwyczajeń, rutyny … warto z optymizmem wejść w nowy tydzień.

Życzę wam udanego tygodnia z wiarą, optymizmem i nowymi szansami 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™