Website Survey

Karta tygodnia – Diabeł

Witajcie Kochani,

DiabełNa nadchodzący tydzień wylosowałam kartę Diabła…

Ma ta karta wiele trudnych i mocnych aspektów…

Przede wszystkim wielką moc naszych słabości, popędów, nasze ciemne strony duszy… gdyby tę moc przetransformować na coś pozytywnego, przenieślibyśmy góry 🙂

A więc chodzi o znalezienie tych właściwych torów… zrobienia czegoś dobrego, zamiast tkwić w destrukcyjnej energii Diabła. Możemy w tym tygodniu mieć okazje do jakiejś nierozważnej decyzji, problemy z odcięciem przeszłości, emocje lub sytuacje, które nas wyniszczają… temu wszystkiemu warto ostro powiedzieć NIE.

Wchodzimy w tym tygodniu w nowy rok numerologiczny, aura księżycowa  daje nam piękną i mocną energię do zmian… więc może Diabeł jest dla nas ostrzeżeniem aby w nowy rok wejść bez przywiązania do starych, niepotrzebnych spraw i relacji… do zerwania więzi z przeszłością, nałogami, słabościami, przyzwyczajeniami, ludźmi którzy mają na nas zły wpływ? Aby to co w nas bardzo mocno przywiązane do ciemnej strony,  spożytkować do nowych celów, pasji, do zdobywania tego co nam najbardziej potrzebne.. Aby spojrzeć na siebie od środka i zidentyfikować przyczyny naszych słabości… czego nam brakuje najbardziej? Co możemy zrobić dobrego dla siebie aby ukoić ból i nasze słabe, ciemne strony ?

Czasem wydaje nam się, że nie potrafimy czemuś się przeciwstawić, z czegoś zrezygnować, że jesteśmy zbyt słabi… tkwimy w sytuacjach trudnych i wyniszczających, z lenistwa, dla świętego spokoju, ze strachu, z odczuwania jakiegoś deficytu … Dobrą drogą do walki z beznadzieją diabelską jest rytuał oczyszczający. Spróbujcie do czwartku zrobić porządek w domach i własnych wnętrzach. Niech nadchodzący tydzień będzie czasem poświęconym egoistycznie tylko nam. Dla naszego dobra, a pośrednio i naszych bliskich.

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
8 komentarzy
 1. Anna pisze:

  Witam, bardzo źle się czuję fizycznie i psychicznie mam pracę która mnie wykańcza. Pogrążam się w depresji i jest coraz gorzej. Nie widzę wyjścia z tej sytuacji boję się zwolnić. Proszę o jakakolwiek pomoc.

  • admin pisze:

   Witaj Aniu,
   Źle się czujesz fizycznie bo jesteś w wielkim stresie. Trudne emocje, które trwają dłuższy czas niszczą Twoje zdrowie.Więc Aniu nie masz wyboru, musisz walczyć. To Twoje życie i to Ty musisz wziąć za nie odpowiedzialność. Nie ma cudów,trzeba iść na terapię ratować psychikę a w międzyczasie szukać innej pracy. Ja wiem że to trudne, wymaga dużej determinacji ale to stan wyższej konieczności. I musisz to zrobić. Noś ubrania w ciepłych barwach, najlepiej w kolorze czerwonym, jeśli nie lubisz to chociaż kup sobie czerwoną bieliznę, ona wzmocni Twoją czakrę podstawy. Musisz się wzmocnić energetycznie (czerwona bielizna doda Ci energii). Możesz wykąpać się w wodzie z solą ( garść soli na wannę), to oczyści Cię z negatywnej energii. Jak najwięcej przebywaj na słońcu, wśród drzew, przytul się do jakiegoś dużego drzewa. Możesz palić czerwone świeczki aby wzmocnić swoją energię. Jednak to wszystko nie wystarczy, to są tylko środki pomocnicze. Najważniejsze jest to o czym pisałam na początku. Życzę Ci siły i determinacji, dasz radę, człowiek jest najsilniejszą istotą na ziemi bo ma umysł i wolną wolę. Powodzenia 🙂

 2. Anna pisze:

  Haniu
  Ten wpis po opisem numerologicznego wejścia w 7 rok, oczywiście dotyczy wpływu jaki ma na nas karat diabła na ten tydzień.
  Pozdrawiam Serdecznie

  • admin pisze:

   Tak, to jest karta na ten tydzień. Żeby nie było zamieszania, możesz wejść w temat KARTA TYGODNIA- po prawej stronie, tam są wszystkie karty z ubiegłych tygodni i nic więcej.W aktualnościach jest wpis po wpisie, to tworzy niestety bałagan ale tak jest zaprogramowana ta strona…cokolwiek umieszczam jest w aktualnościach.

 3. h. pisze:

  ..Nareszcie wróciłam z wojaży na moją ulubioną stronę :0) I dopadł nas Diabeł’ek XV w tym tygodniu. Napewno będę leniwa i wszystko odłożę na jutro , ja to tłumaczę ‚przesielenie jesienne’. A na serio to Diabeł kusi do lenistwa.

  • admin pisze:

   Witaj Haneczko 🙂
   Jak miło Cię znów tu widzieć, mam nadzieję że wyjazd okazał się udany i masz dobry nastrój a z Diabołkiem to się pomyliłaś bo był w zeszłym tygodniu. Teraz na tapecie mamy „cudowną” 2 mieczy…ale i w niej można znaleźć pozytywy więc na nich się lepiej skupić..Zapraszam Cię na fan page Wrozby z Tarota :)Serdecznie Cie pozdrawiam 🙂

 4. h. pisze:

  Diabeł tkwi w szczegółach… :0))))

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™