Website Survey

Karta tygodnia – Cesarzowa

CesarzowaNa nadchodzący tydzień wylosowałam wspaniałą Cesarzową, dawno jej tu nie było, mam nadzieję, że zaopiekuje się nami przynosząc dobre rzeczy.
Ogólnie zawsze mi wychodzi jako karta dobrych czasów, kiedy coś rusza do przodu; przez jakiś czas mieliśmy zawirowania lub przeszkody a Cesarzowa popycha sprawę ku lepszemu.
W pracy może przynieść awans, podwyżkę, dobry czas… korzystanie ze sprzyjających warunków, dobre inwestycje, decyzje. Osoby które szukały pracy mogą ją znaleźć. To także symbol przyznania kredytu na korzystnych warunkach.
W miłości symbolizuje poprawę i stałość w istniejących związkach dla singli nową miłość. Karta ogólnie oznacza dla związków opiekę , ciepło, udane życie erotyczne. W relacjach między ludźmi wsparcie, pomoc lub konkretną osobę, szefową lub przyjaciółkę, dzięki której coś okaże się mniej skomplikowane. Jeśli czujecie się niedoceniani w pracy czy w domu warto zawalczyć o siebie, upomnieć się o swoje.
Cesarzowa to symbol macierzyństwa, więc może się okazać, że niektóre z pań zostaną matkami 🙂
Według astrologii ten tydzień będzie korzystny na zajście w ciążę najlepszy czas; 8, 9, 16.06.
Może się zdarzyć, że to my będziemy wspaniałą Cesarzową i trzeba będzie zaopiekować się kimś bliskim. Wystarczy nam siły, bez obawy… Ogólnie ludzie będą do siebie dobrze nastawieni, życzliwi, dlatego łatwiej będzie załatwić wiele spraw.
Będziemy też dogadzać zmysłom…muzycznie, wizualnie, smakowo, erotycznie..
Karta Cesarzowej jak mądra opiekuńcza mama przypomina, że w ubywającym Księżycu łatwiej pozbyć się nadwagi, więc dobrze byłoby jeść lekko, z większą ilością warzyw i owoców. Warto więcej się ruszać i przebywać na powietrzu (wszyscy nie tylko odchudzający się). Dni mamy teraz dłuższe więc nawet po pracy wystarczy czasu na spacer czy rower. Warto też zadbać o zdrowie, urodę, wygląd zrobić badania kontrolne, wysypiać się, ogólnie dbać o siebie, może zmienić wizerunek?
Warto zrobić cytologię i zmierzyć poziom cukru we krwi.
W czasie Cesarzowej możemy odwiedzać miejsca związane ze sztuką lub te, w których poczujemy się dobrze i naładujemy akumulatory. W weekend oczywiście najlepiej spędzić czas na łonie natury.
Czeka nas dobry tydzień, wszelkie sprawy i nasze myślenie ruszą do przodu.
Powodzenia Kochani, dbajcie o siebie i cieszcie się życiem 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™