Website Survey

Karta tygodnia – Cesarzowa

Witam cieplutko 🙂

CesarzowaNa nadchodzący tydzień wylosowałam bardzo pozytywną kartę WA Cesarzową. Zważywszy że to karta WA, Tarot ma nam do przekazania ważne kwestie. Kluczowe hasła tej karty to; obfitość, płodność, uczucia, przyroda, piękno.

Karta Cesarzowej zawsze jest wspierająca i pozytywna, zwraca uwagę aby w obecnej sytuacji wyznaczać sobie cele i je skrupulatnie realizować. Jednak nigdy nie zapominać o tym, że potrzebujemy kontaktu z przyrodą, z innymi ludźmi. Bo tylko dzięki kontaktowi z naturą szybciej zregenerujemy siły i powrócimy do równowagi. Koniecznie też trzeba zdrowo się odżywiać i znaleźć czas na upiększające zabiegi, relaks. W nurtujących nas kwestiach Cesarzowa daje pewność, że wszystko pozytywnie się zakończy albo otrzymamy pomoc i wsparcie. Niektóre panie dowiedzą się o rychłym macierzyństwie. Może wpadnie do was  siostra, dobra znajoma, przyjaciółka, miło razem spędzicie czas… poza tym warto zadbać o bliskie relacje bo przez zaniedbanie można stracić jakąś znajomość.

Przesłanie dobrej Cesarzowej brzmi: kochaj, nie stroń od zmysłowych przyjemności, ciesz się życiem, sztuką, przyrodą, doceniaj co masz i dziel się tym z bliskimi a wszystko co dajesz ( miłość, dobroć, życzliwość, współczucie, radość) powróci tworząc dobrą aurę dla ciebie i otoczenia. Planując przyszłość twórz właśnie teraz jej podstawy z pełnym zaangażowaniem, masz potencjał aby pójść w jasną stronę życia. Rób to, co daje Ci największą radość, co cię uskrzydla a po jakimś czasie przyjdą z tego nawet korzyści finansowe (jeśli oczywiście tego chcesz).

Życzę wam wspaniałego tygodnia, pełnego ciepła i opieki pod skrzydłami dobrej Cesarzowej 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™