Website Survey

Karta tygodnia- As Pucharów

As PucharówNa nadchodzący tydzień wylosowałam dla nas Asa Pucharów, kartę wielkiej wrażliwości i miłości.
Zaczynamy tydzień aurą Księżyca w znaku wrażliwego Raka, ubywający Księżyc także wyzwala w nas dobre uczucia i wrażliwość. Karta Asa Pucharów przyniesie dobrą intuicję i empatię, pozwoli powrócić dobrym uczuciom i doznawać nowych. Ta karta daje nam sygnał, ze w naszym życiu brakuje miłości, dobrych, ciepłych uczuć a my podświadomie czekamy na poprawę lub zmiany w tej sferze życia.
Dla artystycznych dusz karta przyniesie natchnienie, inspirację, dobry czas tworzenia.
W stałych związkach rysuje się czas i możliwości na renesans uczuć i chęć do zmian. W nadchodzącym tygodniu być może zaopiekujemy się kimś bliskim okazując współczucie, troskę i ciepło. Zarówno w pracy i w domu będzie miła atmosfera a ludzie życzliwi.
Karta namawia abyśmy nie żałowali sobie i bliskim dobrych chwil, troszczyli się o siebie wzajemnie, spędzali wspólnie czas w zgodzie i miłości.
Nie będę pisać o negatywach tej karty, mając nadzieję, że każdemu z was ten tydzień przyniesie tylko dobre aspekty. Dobrego tygodnia Kochani, niech As Pucharów przyniesie wam dobry nastrój i ciepłe uczucia 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™