Website Survey

Karta tygodnia – As Buław

As BuławWitam wszystkich bardzo serdecznie 🙂

W tym tygodniu będzie nam towarzyszyć wibracja Asa Buław, bardzo dobra energetyczna karta, jeśli skorzystamy z jej mocy. Wszelkie początki i dobre pomysły, piękna energia działania i seksualności.
Mogą pojawić się nowe możliwości, znajomości, chęć do zmian, duży potencjał aby przezwyciężać trudności. Możecie znaleźć rozwiązanie spraw, które do tej pory były nie do ruszenia.
Ten tydzień sprzyjać będzie dobrym pomysłom w pracy, nauce,polepszeniu zdrowia, nastroju, życiu osobistym…Może się zdarzyć spłodzenie dziecka, urodzenie dziecka, duża namiętność, niespodziewany namiętny romans lub miłość, ta najważniejsza…Możecie spodziewać się niespodzianek od losu.
Niech As Buław przyniesie nam tylko dobre zdarzenia i możliwości, niech pomoże zerwać ze stagnacją, marazmem i brakiem wiary w możliwości zmian.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
6 komentarzy
 1. Anna pisze:

  jak miło że Pani wróciła do nas !! Mam nadzieję że zdrowie podreperowane ?! Wszystkiego dobrego !!! Bardzo byłam za Panią stęskniona ! 🙂

 2. Anna pisze:

  Ciesze się ze Pani do nas wrocila 🙂 Pozdrawiam cieplutko, Ania

 3. Kropka pisze:

  Jak uporać się ze stratą maleństwa nienarodzonego (10tc). Tatuś byk,mamusia byk i maluszek też miał być byk…

  • admin pisze:

   Po prostu pożegnać go jak wszystkich, którzy odchodzą… tego nie da się zrobić natychmiast, musi upłynąć jakiś czas…Musi zagoić się Twój ból…a to długi proces.
   Zapal białą świeczkę, usiądź w spokoju, zmów modlitwę jeśli jesteś osobą wierzącą, jeśli nie, po prostu odprowadź mentalnie swoje maleństwo do bram raju..
   Zwizualizuj jego postać jako anioła lub że anioł zabiera go ze sobą na piękną łąkę, w słoneczny dzień. Zobacz jak jest mu dobrze, że jest pod dobra opieką, czuje że jest kochany i bezpieczny. Spróbuj wyciszyć emocje, prześlij mu miłość, ciepło, pożegnaj się z nim. Niech świeca wypali się do końca. Teraz jest dobry czas, bo Księżyc jest w fazie ubywającej. Przytulam Cię do serca i serdecznie pozdrawiam…

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™