Website Survey

Karta tygodnia anielska – Anioł Uriel

Anioł UrielNa nadchodzący tydzień wylosowałam piękną kartę Anioła Uriela, którego przesłaniem jest

„…BOSKIE ŚWIATŁO PROMIENIUJE Z GŁĘBI, JESTEM ODWIECZNIE PROMIENNY, MIŁUJĄCY I MĄDRY…”

Anioł Uriel jest najbardziej świetlistym Aniołem pośród Archaniołów, przynosi nam światło wiedzy pochodzącej od Boga. Pomaga też dostrzec światło w innych ludziach, odnaleźć pomocną i uzdrawiająca wiedzę, interpretować podszepty naszej intuicji. Imię Uriel oznacza światło Boga.

Bóg wysłał Uriela aby ostrzec Noego przed potopem.

Uriel wśród Aniołów jest tym,   czym Sprawiedliwości w Tarocie,  ponieważ przywołuje do porządku i namawia do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.

Pomaga nam zrozumieć przesłanie Boga do ludzi, nagradza i karze za nasze uczynki abyśmy mieli świadomość po co żyjemy i na czym polega prawo karmy ( to co posiałeś , to zbierzesz ). Anioł umożliwia nam pojęcie skutków i przyczyn. Jeśli zdarza się coś złego w naszym życiu, to wiemy że w dłuższej perspektywie było to dla naszego lub czyjegoś dobra.

Uriel pomaga nam zrozumieć, że wszyscy jesteśmy objęci Bożą miłością i wspiera nas w dążeniu do zdrowia, szczęścia, i pomyślności. Anioł  pomaga w odnajdywaniu naszego wewnętrznego światła abyśmy realizowali swój twórczy potencjał i stawali się istotami pełnymi miłości i mądrości.

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™