Website Survey

Karta tygodnia – Cesarzowa

CesarzowaNa nadchodzący tydzień wylosowałam kartę WA Cesarzową. Skoro zaczynamy tydzień od Księżyca w znaku Lwa, to nic dziwnego że dołączyła do tej aury wspaniała energia silnej i zmysłowej Cesarzowej, której twórcza energia zasili nas i doda energii. To sygnał, że potrzebujemy bardziej niż zwykle zadbać o siebie i najbliższych. Za cztery tygodnie święta więc warto budować miłe relacje i zadbać o swój wygląd. Cesarzowa namawia aby dobrze się zorganizować, nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatnią chwilę. Zaplanujmy sobie wystrój, może odświeżymy trochę nasz dom poprzez ładne dodatki? Warto też uporać się wcześniej z kupnem prezentów. Teraz jest większy wybór i mniejsze kolejki. Cesarzowa to praktyczna strona życia, głębsza świadomość, więc uda nam się coś zmienić, coś zrozumieć i co najważniejsze zrealizować plany 🙂
Jeśli planujecie zmiany w sferze zawodowej to także jest szansa bo możecie liczyć na wsparcie kogoś wpływowego. Może się też zdarzyć propozycja zawodowa.
Cesarzowa zadba o nasze zdrowie ale też przypomina aby w ten trudny i chłodny czas dbać o siebie, wspierać się np. tranem w kapsułkach, wit.C i ciepło się ubierać.
Oczywiście ta karta to sygnał macierzyństwa więc w wielu rodzinach pojawi się dziecko a u innych dopiero początek, ciąża.
Cesarzowa przyniesie dla niektórych z was miłość, dla innych romans a w stałych związkach dobry czas dbania o siebie. W chłodne dni dogrzejecie się namiętnością, seks w tym tygodniu będzie bardzo namiętny. Panowie mogą poznać swoją przyszłą żonę.
A dla nas wszystkich rada aby nie poświęcać się nadmiernie, stawiać wymagania bliskim, dbać o swoje potrzeby, wyznaczać granice, podejmować decyzje pod wpływem rozsądku. A przede wszystkim korzystać z życia, zmienić wygląd, tworzyć miłą atmosferę, poczuć się Cesarzową. A do tego mieć swoje pasje, zainteresowania, być z rodziną ale też być sobą, realizować marzenia. Ważna jest rodzina ale my również. Nasze dobre samopoczucie rzutuje na atmosferę w domu. Smutna jest historia kiedy to matki nie mając własnego życia dosłownie „wiszą” na swoich dzieciach, żyją ich życiem, swojego nie zauważają. Model rodziny z matką Polką jest smutny, zwłaszcza dla niej samej i jej dzieci bo ogranicza, a przecież dla każdego najważniejszy jest rozwój. Dbajcie o siebie Kochani wzajemnie ale mądrze, stawiajcie granice i wymagania dzieciom, bądźcie ze sobą ale na zdrowych zasadach.
Życzę wam wszystkim dobrego tygodnia w radości , miłości i spełnieniu 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™