Website Survey

Karta tygodnia – 8 Buław

Witajcie moi mili :)

8 BuławNa nadchodzący tydzień wylosowałam 8 Buław, jedną z najbardziej dynamicznych kart w Tarocie. Jej energia gwarantuje nam że będzie się działo… zdarzenia nagłe i szybkie, z których należy skorzystać. Mogą się zdarzyć niewiarygodne zbiegi okoliczności, dzięki którym nasze sprawy nabiorą tempa. Przygotujcie telefony do wzmożonej pracy :)

Możemy oczekiwać dobrych wiadomości i korzystnych zmian zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. W osobistym nagłe zauroczenie, zakochanie,  romans, szalone przeżycia natury emocjonalnej i erotycznej. Nowe ekscytujące znajomości, pozytywne kontakty i miły nastrój. W zawodowym dobra propozycja, awans, nagroda, podróż służbowa, możliwość uzyskania kredytu na dogodnych warunkach lub po prostu zdarzy się w pracy coś, co nas miło zaskoczy. Może się zdarzyć jakiś nagły przypływ gotówki… Poza tym podróże, kontakty, komunikacja poprzez wszelkie możliwe formy; internet, spotkania, telefony, smsy..a wszystko szybko i zaskakująco.

Problemem mogą być trudności z tym że nie można wyjść ze stagnacji samodzielnie, takie czekanie na cud z zewnątrz… trzeba się ruszyć, samo nic nie przyjdzie a nawet jeśli przyjdzie z 8 Buław to też trzeba coś z tym zrobić :)

Jako rada – szybkie, konkretne działanie.

Życzę Wam tylko pozytywnych zdarzeń i szczęśliwego energetycznego tygodnia :)

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
8 Responses
 1. Kacper pisze:

  Witaj, mam pewne pytanie natury technicznej – co zrobić by karty wyciągać nie dla siebie, tylko dla kogoś np., lub jak w tym przypadku, dla tygodnia, czyli jakby aury kolejnych dni? To bardzo ważne dla mnie :)

 2. Ania pisze:

  Dziękuję Haniu, i wzajemnie :)

  Haniu, w przyszłym tygodniu wypada mi pierwsza noc w nowym domu. Cieszę się i przygotowuję się jak mogę by wszystko przebiegło sprawnie od strony technicznej z przeprowadzką, która z resztą powoli już trwa. Jednak Księżyc ubywa, i zmierza do nowiu i to podobno nie najlepszy moment. :( Pierwsza noc wypadnie w środę, czwartek, może piątek. Co powinnam ewentualnie uczynić, by – jeśli to prawda – przeciw-zadziałać ?? Bardzo proszę Cię Haniu o radę…

  • admin pisze:

   Witaj Aniu, dziękuję,
   Nie zamartwiaj się na zapas… nie zawsze możemy układać sobie życie zgodnie z fazami Księżyca. Kiedy się już wprowadzisz możesz wysypać sól przed wejściem do domu, to ochroni dom przed ewentualną negatywną energią. Ale najważniejsze że poprawisz sobie warunki życia i ciesz się z tego, to jest najważniejsze :) Powodzenia

 3. Ania pisze:

  Dziękuję Ci bardzo serdecznie za odpowiedź :)
  W domu, przed wejściem do niego i wokół niego solą obsypałam zaraz po zakupie :) a także co jakiś to czyniłam :) Teraz także to zrobię.
  Rzeczywiście, czasem po prostu się nie da zaplanować życia zgodnie z fazami Księżyca. Sprawdziłam, ze kiedyś miałam przeprowadzkę gdy Księżyca przybywało, a życie w tym mieszkaniu sielskie nie było – bo ja po prostu zwyczajnie nie chciałam się tam przeprowadzać.

  Dziękuję Ci Haniu :) Pozdrawiam cieplutko! :)

 4. Ania pisze:

  Haniu, wraz z moją rodzinką bardzo Ci dziękujemy :)

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™