Website Survey

Karta tygodnia – 8 Monet

Witajcie,

8 MonetNa ten tydzień wylosowałam kartę 8 Monet.
Monety to aspekty finansowe a więc w tym tygodniu czeka nas wytężona, systematyczna praca, która przyniesie po jakimś czasie wymierne zyski.
Karta w zależności od sytuacji będzie oznaczać co innego; od najważniejszej pracy od której zależy nasz los, bądź zdobywania wiedzy dzięki której będą szanse na lepszą pracę, do tak prozaicznych jak domowe porządki.
Zależnie kto czemu poświęci czas, takie będzie miał korzyści.
Karta 8 Monet to konieczność wytrwałej, rzetelnej, systematycznej pracy w każdym aspekcie. To również zdobywanie nowego zawodu, czy realizowanie nowego projektu w pracy, dorabianie po godzinach lub po prostu nowa praca. Cokolwiek to będzie, okaże się dla was ważne, przynoszące bezpieczeństwo finansowe na dłużej. Warto realizować marzenia, nowe plany, iść na szkolenie, zacząć nowy biznes, zabrać się za porządki w domu bo nadszedł dobry czas.
Ostatnio ta karta wyszła mi kiedy stawiałam karty dla rzemieślnika, który do tej pory nie miał zamówień. Ósemka przyniosła mu nowe zamówienie od poważnego klienta, na dłuższy okres czasu.
A jeśli chodzi o relacje to oznacza pracę nad nimi, Tarot zachęca do poprawiania relacji, do dbania o nie.
Życzę wam Kochani okazji do zapracowania na długotrwałe bezpieczeństwo finansowe
i udaną pracę nad dobrymi związkami 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™