Website Survey

Karta tygodnia- 6 Mieczy

Dzień dobry Kochani, trochę się spóźniłam z tą kartą ale to ze zmęczenia…wybaczcie…

6 Mieczy6 Mieczy to karta zmian i łamania schematów, szalonej niekonwencjonalnej twórczości artystycznej, podejmowania ważnych, trudnych, często bolesnych decyzji, (które nas w rezultacie uleczą), kontaktów internetowych, wszelkich terapii  a także podróży, tej wewnętrznej i tej konkretnej realnej, dalszej w świat lub bliższej…. ( ja rzeczywiście zaczęłam ten tydzień zupełnie inaczej a do tego przemieszczałam się przez cały dzień)

Dość ważna karta bo Brama a więc sugerująca by wreszcie coś zmienić, przełamać rutynowe działanie lub metodę postępowania, styl życia, oderwanie się od jakiejś trudnej sytuacji, relacji, mimo lęku i wątpliwości. Może nareszcie dla wielu z nas karta przyniesie duchowy przełom a w rezultacie poczujemy ulgę?

Z 6 Mieczy nasz intelekt będzie działał sprawniej niż kiedykolwiek, dlatego możemy wpaść na pomysł w sprawach trudnych, skomplikowanych, dręczących nas od dłuższego czasu lub po prostu znajdziemy rozwiązanie tam, gdzie nikt się nie spodziewał (sami będziemy tym zaskoczeni).

Niektórzy zdecydują się na dokształcanie, jedni skorzystają z kursów lub podejmą decyzję o studiach podyplomowych, zaocznych, inni będą sami zgłębiać wiedzę z czystej przyjemności. I dobrze bo dzięki ciekawości świata i wiedzy zawsze  pozostaniemy młodzi J Możliwe że niektórzy zdecydują się na zmianę pracy aby zająć się własną działalnością lub po prostu pójść tam gdzie będą lepsze warunki.

W miłości czas na ustalenie granic, wyjaśnianie, podjęcie ważnych decyzji, czasem tych radykalnych. Spotkałam się z interpretacją że to  karta szalonej miłości, jeśli będziecie mieli takie doświadczenia proszę o wiadomości 🙂

Z prozaicznej rzeczywistości 6 mieczy to  zmiana fryzury(obcięcie włosów), kupowanie w Internecie, czatowanie, dyskusje, obiektywne spojrzenie na sytuację, dystans do pewnych problemów.

Szóstka mieczy może nie jest najłatwiejszą energią bo wymaga decyzji i pracy na polu duchowym, przełamywania naszych ograniczeń ale w rezultacie przynosi ulgę i dobre zmiany.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Basia pisze:

    Zwykle dużo podróżuję, ale w tym tygodniu wyjątkowo … podróży nie było końca :))

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™