Website Survey

Karta tygodnia – 6 denarów

Witajcie Kochani 🙂

6 DenarówNa nadchodzący tydzień wylosowałam 6 denarów-kartę bramę, a więc bardzo ważną dla nas, w której najważniejszym aspektem jest umiejętność dawania i brania co w efekcie prowadzi do równowagi w życiu.
Ta umiejętność sprawia że nasze samopoczucie jest zrównoważone a życie spokojne, ustabilizowane i bezpieczne.
Dzielenie się z innymi pozwala wyzwolić się z chciwości, z wyłącznej chęci gromadzenia, ponieważ pieniądz sam w sobie nie stanowi żadnej wartości. Aby ją miał musi być mądrze zagospodarowany z pożytkiem dla wszystkich.
Drugi aspekt karty- branie nie zawsze bywa łatwy. Korzystanie z czyjegoś wsparcia może rodzić frustracje. Ambicja, godność, źle pojęty wstyd często nie pozwala na skorzystanie z czyjejś pomocy. Zarówno brak jak i nadmiar zaburzają równowagę, powodując zakłócenie harmonijnego przepływu energii.
Nie przekroczenie tej bramy , a więc negatywny aspekt karty, kończy się zazwyczaj frustracją i smutkiem. Nagrodziło się kogoś kto na to nie zasłużył lub nie docenił. Albo jesteśmy tak niedowartościowani, że dajemy z siebie zbyt wiele po to, żeby inni okazali nam aprobatę. To też sytuacja kiedy nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich, zazdrość, zawiść, złe emocje.

W nadchodzącym tygodniu czekają nas miłe zdarzenia, które często sami zapoczątkowaliśmy sumienną pracą , dobrymi pomysłami, własną rzetelnością lub miłymi relacjami z ludźmi.
W życiu zawodowym czekają nas awanse, podwyżki , dobre okazje do zarobienia dodatkowych pieniędzy, kursy, wyjazdy na szkolenia w tym nawet zagraniczne, ogólnie dobry bezpieczny, uporządkowany czas. Mamy szanse na uzyskanie kredytu, pożyczki, dofinansowania, nagrody czy stypendium.
W miłości dzielenie się uczuciami, okazywanie dobroci, zrozumienie, wyjaśnianie trudnych kwestii, wspólne wyjazdy, i wreszcie zaręczyny, zmiana życia na lepsze. W relacjach ogólnie bezpieczeństwo i spokój, dobry czas, wspólne działania z rodziną, wyjazdy, wiele przyjemności zmysłowych.
Dla niektórych z was najbliższy tydzień i dni wolne od pracy będą okazją do zrobienia remontów, przemeblowania lub upiększania domów, zakupów.
Życzę Wam dobrego tygodnia z pozytywnym aspektem tej karty 🙂

Kategorie: karta tygodnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™