Website Survey

Karta tygodnia – 3 Pucharów

TrójkaNa najbliższy tydzień wylosowałam 3 Pucharów, bardzo pozytywną kartę, w której mamy czas świętowania, pogłębiania przyjacielskich relacji (i nie tylko), radości i wspólnoty. To też karta zakochanych marzycieli, twórczości artystycznej i poprawy w finansach.
Za chwile będziemy mieli nasze święto narodowe, więc będzie powód do świętowania , do spotkań, miłych chwil z bliskimi osobami, do odpoczywania w gronie rodziny i przyjaciół. Być może dostaniecie zaproszenie na jakąś imprezę a niektórzy z was będą romansować.
W trójce można zajść w ciążę, rodzić dziecko, realizować wspólne zainteresowania. Często to radosne spędzanie czasu z przyjaciółmi w ulubionych miejscach, w których dobrze się wszyscy czują. Dla niektórych z was karta wróży rozwiązanie trudnej sytuacji materialnej, przyjdzie do głowy pomysł jak poradzić sobie w kłopotach finansowych.
Trójka Pucharów to poczucie, że brakuje nam kogoś kto by nas zrozumiał, pokochał, przytulił… wiele osób tęskni za bliskością tej jedynej niepowtarzalnej istoty, która sprawi, że świat stanie się bardziej kolorowy… Takie osoby będą szukały kogoś dla siebie i mogą znaleźć na spotkaniach towarzyskich, imieninach, rocznicach, weselach czy innych uroczystościach .
Jeśli jednak takie poczucie mają osoby w związkach, to grozi to romansem, więc póki czas spróbujcie odświeżyć wasze relacje , zadbajcie o siebie nawzajem, wybierzcie się gdzieś razem, spędźcie ze sobą ciepłe chwile, porozmawiajcie z bliską osobą… Na co dzień trochę zapominamy o sobie, nie rozmawiamy szczerze, ważniejsze bywają sprawy do załatwienia i obowiązki a nie to co czuje bliska osoba. Może więc w tym tygodniu zmienicie coś dla dobra waszych relacji.
Kochani, ma ta karta aspekt, na który należałoby zwrócić uwagę, mianowicie nadmierną pobłażliwość w wydatkach… uważajcie więc aby nie przesadzić na zakupach 🙂
Przed nami miły tydzień, w którym niektórzy z nas znajdą miłość, niektórzy zadowolenie finansowe, jeszcze inni miłe chwile z przyjaciółmi i bliskimi. Dla wielu z was przyjdzie czas na poprawienie swoich relacji, na zadbanie o bliską osobę, większe starania…
Życzę wam aby tych radosnych, przyjemnych chwil było dla każdego jak najwięcej.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™