Website Survey

Karta tygodnia 2 Mieczy

Witajcie Kochani 🙂

2 MieczyNa nadchodzący tydzień wylosowałam dla nas 2 mieczy… kartę dość złożoną bo mówiącą z jednej strony o naszych wewnętrznych blokadach a z drugiej o pozytywnych zdarzeniach typu możliwości wyboru, nauka, współpraca intelektualna, ugoda, podpisywanie umów, kontraktów np. intercyzy czy zawieraniu spółek.

Weszliśmy w nowy rok numerologiczny, wielu z nas powinno dokonać jakichś zmian ale nie zawsze jest to proste. Nie raz będziemy jeszcze „bić się” z myślami co wybrać, która droga jest dla nas właściwa. 2 mieczy to tworzenie czegoś nowego. Jednak dobrze jest działać według jakiejś wizji, tworzyć we własnym wnętrzu plany a potem działać zaczynając od mocnych fundamentów. Dobre przygotowanie to niejednokrotnie poszerzenie wiedzy w jakiejś dziedzinie.

2 mieczy ma też wymiar osobisty.  Może dotyczyć relacji partnerskich i zawodowych, wtedy kiedy musimy podjąć decyzję lub kiedy mamy problemy natury emocjonalnej. Wtedy 2mieczy da nam piękne przesłanie, które mówi, że każdy konflikt można zakończyć zgodą, można porozumieć się i współpracować na zasadach dobrych dla obydwu stron. Trzeba tylko koniecznie ustalić zasady współdziałania na przyszłość, tak relacji jak i współpracy zawodowej.

Istotne w tej karcie jest jeszcze to, aby zwrócić uwagę na nasze wewnętrzne blokady. Zamiast kisić się we własnym wnętrzu i udawać że problemy nie istnieją, trzeba otworzyć się i zacząć współpracować. O aspekcie plotek, zawiści, zazdrości nie będę się tu rozwodzić bo na to nie mamy wpływu i nie można się tym przejmować. Ktoś kto roztacza taką aurę ma zazwyczaj duże deficyty emocjonalne i karmi się obgadując innych, zamiast sprawić by własne życie było bardziej satysfakcjonujące.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™