Website Survey

Karta tygodnia- 2 Buław

Witam Was Kochani bardzo serdecznie 🙂

Na nadchodzący tydzień wylosowałam 2 Buław.

2 BuławKarta żywiołu ognia oznacza dla nas bardzo dobry czas na wszelką współpracę, dobre pomysły, twórczość, poszerzanie horyzontów, pomoc, ognisty romans… Także  wszystko to, co łączy się z drugim człowiekiem, podwojoną sytuacją lub z naszą wewnętrzną energią (może oznaczać pracę i naukę, dwie możliwości zarabiania, trójkąt w relacjach..itp.) Jako że buławy to jednak duży potencjał energetyczny, możemy wpaść na dobre pomysły i je realizować.  Poczujemy że wszystko jest w zasięgu naszych możliwości, uwierzymy w swoją moc i uzdolnienia. Pożegnamy nasze wewnętrzne obawy i jak pod wpływem dopalacza ruszymy do przodu. Karta 2 Buław namawia nas do działania, jeśli mamy z tym problem popycha do zwrócenia się o pomoc do kogoś kto okaże się dużym wsparciem. Może się zdarzyć, że ktoś będzie chciał coś na nas wymóc, przeforsować. Wtedy warto sięgnąć po moc buław w swoim wnętrzu.

2 Buław może symbolizować sprawy dotyczące także nieruchomości. Ten tydzień będzie jeszcze w ubywającym Księżycu więc to dobry czas na sprzedaż. Karta jest też symbolem dobrych relacji, przebywanie z kimś kto ma na nas zbawienny wpływ… i tego Wam życzę… niech nadchodzący tydzień będzie bogaty w dobre wiadomości, pomysły i realizację.

Niech przyniesie wymierne korzyści i jak najlepsze relacje dla nas wszystkich 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Basia :) pisze:

    Jakiś, takiś 🙂 ciężki ten początek tygodnia 🙁 Ale cóż … trzeba mieć wiarę, że będzie lepiej. Gorąco pozdrawiam.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™