Website Survey

Karta tygodnia- 10 Pucharów

Witajcie,

10 PucharówWylosowałam na ten tydzień 10 Pucharów, kartę spełnionych życzeń, losowy dar. Najbliższe 7 dni będzie pod wpływem pozytywnej energii Tarota i korzystnego układu planet. Mamy więc  w tym tygodniu podwójne wsparcie energetyczne 🙂 Należy jak najlepiej wykorzystać spływającą na nas energię; budować zgodę, dobrą i miłą atmosferę, wykorzystać w pracy wenę twórczą bo przyjdzie sukces, okazywać miłość i przyjaźń, nieść radość, pozytywne nastawienie i myślenie.  Możemy spodziewać się że to co damy światu powróci do nas podwójnie.

Dla osób w początkowej fazie związku karta jest symbolem założenia rodziny. Dla tych którzy są już w związkach od dłuższego czasu karta 10 Pucharów jest sygnałem że mimo dobrej sytuacji, należy poświęcić więcej czasu bliskiej osobie, popracować nad relacją, snuć nowe wspólne plany, zrobić razem coś nowego, satysfakcjonującego. Ogólnie karta wróży nam miłość, przyjaźń, harmonię w rodzinie, ślub własny, w rodzinie lub dziecka. Karta 10 Pucharów to także wymiar duchowy, tak więc możemy wejść na wyższy etap rozwoju wewnętrznego, zrozumieć to co do tej pory było poza naszym polem widzenia.

Nasze pragnienia spełnienia marzeń, sukcesów, szczęścia,  harmonii i miłych relacji z bliskimi mają szansę spełnić się … Jeśli komuś źle się wiodło, teraz może odetchnąć z ulgą, złe czasy mijają …z 10 Pucharów nadejdzie spełnienie emocjonalne, ulga w kłopotach i ogólnie miły czas.

Niech dobra energia 10 Pucharów przyniesie każdemu to, czego potrzebuje 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Basia pisze:

    Bardzo, bardzo pozytywny tydzień i to pod każdym względem. Energia, uśmiech, radość …. po prostu super 🙂 Życzę sobie i Wam by każdy kolejny tydzień właśnie taki był. Pozdrawiam.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™