Website Survey

Karta tarota na czerwiec – Rycerz Denarów

Witajcie 🙂

Rycerz DenarówWybaczcie że dopiero dziś opisuję kartę na czerwiec ale ostatnio jakoś ciągle coś mi przeszkadzało w opisywaniu…

Na czerwiec wylosowałam kartę z dworu monet (Rycerza Denarów) a to oznacza że w nadchodzącym miesiącu będziemy pod wpływem spraw codziennych, praktycznych, bytowych i wszelkich związanych z finansami. To także możliwość podróży i kontaktu z przyrodą.

Rycerz symbolizuje też czas kiedy  solidna, systematyczna, czasem wręcz mozolna praca w końcu przyniesie efekty w postaci awansu lub premii. Chodzi tu nie tylko o pracę ale też naukę. W czerwcu zakończą szkołę nasze dzieci, niektóre dostaną świadectwa z czerwonym paskiem. Może ktoś ukończy kurs czy cokolwiek innego  dzięki czemu wzrosną jego dochody.

W pracy mogą pojawić się nowe możliwości, jakaś konkretna propozycja. Niektórzy być może wyjadą za granicę aby dorobić. Może też zdarzyć się jakaś miła niespodzianka tzw. uśmiech losu, wygrana lub inna dobra wiadomość dotycząca finansów( spadek)

Rycerz w sprawach osobistych daje gwarancję stabilności, spokoju. Dla niektórych pań  może wróżyć zaręczyny lub romans  z panem  żywiołu Ziemi ( Byk, Panna, Koziorożec). Mężczyzna 35-45 letni, brunet  o piwnych oczach. To człowiek dość zamożny, stabilny, odpowiedzialny, zaradny, obdarzony zdrowym rozsądkiem, godny zaufania, wierny, niezawodny przyjaciel, tradycjonalista.

Rycerz Monet jest symbolem czegoś co trwa jakiś czas, powoli się rozwija i trzeba cierpliwie poczekać na efekty… może ciąża? :)lub coś co dopiero planujemy.

Kochani życzę Wam aby czerwiec dla każdego był miesiącem stabilności , sukcesów i spokoju, bez żadnych przykrych zawirowań.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Ania pisze:

    Dziękuję i wzajemnie Haniu 🙂
    Przesłanie tejże karty wspaniałe: stabilność – uczucie doskonałe w naszych czasach…Potrzebuję stabilności.
    Cieplutko pozdrawiam 🙂
    A.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™