Website Survey

Karta nadchodzącego tygodnia- Głupiec

00Kochani, na najbliższy tydzień wylosowałam kartę, która bardzo dawno się nie pojawiała, mianowicie Głupca.
Głupiec to symbol czegoś nowego, jeszcze nieznanego, spontanicznych odruchów i radości życia. Zazwyczaj boimy się nowych sytuacji, dlatego czasem trudno nam podejmować decyzje o ruszeniu do przodu z nowym pomysłem…
Jednak w tej karcie nie ma obaw, nie ma zastoju, jest wielki entuzjazm, optymizm i energia. Karta Głupca namawia was do odważnego ruchu naprzód. Dla każdego oczywiście zadania na jego miarę.
Dla jednych może to być propozycja nowej pracy, wyjazdu, czy projekt własnego biznesu, dla innych dziecko w drodze, zmiana wyglądu, wystroju mieszkania, czy zmiana w kwestii podejścia do pewnych spraw, innej perspektywy w myśleniu.
Czekają nas zmiany w życiu zawodowym lub osobistym, nowe znajomości i wiele szans.
Ważne by niczego nie żałować, nie blokować sobie głowy wątpliwościami, pesymizmem, lenistwem i działać. Przyjąć z uśmiechem to co, przyniesie nam los.
Jednak o paru kwestiach trzeba pamiętać przy tej karcie.
Przede wszystkim o konsekwencji, cierpliwości, o dokładnym planie działania a co za tym idzie sprawdzeniu wszelkich opcji.
Nie bądźcie naiwni, nie dajcie się nikomu oszukać.
Jeśli nie planujecie dzieci, pamiętajcie o antykoncepcji.

Kochani, Głupiec niesie przesłanie aby żyć chwilą, cieszyć się drobiazgami, nie zamartwiać się bo to niczego nie zmieni.
Raczej wykrzesać z siebie optymistyczne podejście do życia, niż zamykać się w świecie starych nawyków.
Wraz z kartą Głupca wstaje słońce i optymizm w naszych sercach i niech nam świeci cały nadchodzący tydzień, a jeśli chodzi o podejście do życia to niech nam przyświeca cały czas.
Życzę wam optymizmu i samych dobrych okazji w tym tygodniu

Kategorie: karta tygodnia  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™