Website Survey

Karta na weekend – Wisielec

Witam wszystkich serdecznie 🙂

WisielecJako kartę na weekend wylosowałam Wisielca. Tarot dostosował się do aury Księżyca, Księżyc w Koziorożcu,( trochę trudna emocjonalnie energia) więc czeka nas   to co musimy zrobić, co będzie konieczne w ten weekend oraz zawieszenie, wyciszenie, refleksja, medytacja, poświęcenie czasu dla bliskich. W czasie, kiedy istnieje zagrożenie powodziowe nic dziwnego, że ważny stanie się aspekt poświęcenia.

Czasem potrzebujemy wyciszenia po całym tygodniu pośpiechu, więc nie martwcie się tym Wisielcem. Tarot dba o nasze dobro więc dba abyśmy doszli do równowagi. Potrzebujemy chwilowego zatrzymania aby poukładać  sobie pewne sprawy, nabrać dystansu, spojrzeć na swoją sytuację z innej strony. Być może, że efektem tego zatrzymania będą dobre pomysły i szersze spojrzenie a w efekcie dobre zmiany. Dla niektórych Wisielec oznacza diametralną zmianę w sposobie odżywiania i funkcjonowania. Trzeba będzie się dostosować do zaistniałej sytuacji zdrowotnej.

Jedno co mnie niepokoi to , jeśli dopadnie Was nostalgia nie nadużywajcie wspomagaczy, to nie pomoże.

Kochani czeka nas po prostu spokojny weekend, aura wycofania …ale czasem jest nam to potrzebne aby zregenerować się i podjąć decyzje. Nie można wciąż żyć w pośpiechu. Człowiek na karcie doznaje oświecenia, piękne promienie okalają jego głowę. Może i my doznamy takiego stanu?

Życzę Wam spokoju, pozytywnej refleksji, otwarcia się na nowe możliwości, wsparcia od bliskich 🙂

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™