Website Survey

Karta na weekend – Umiarkowanie

Na weekend wylosowałam kartę Umiarkowanie.

UmiarkowanieSwoją aurą łączy się w pewien sposób z aurą Księżycową, gdyż emanuje spokojem. Zapowiada czas spędzony z bliskimi , raczej w domu, w poczuciu bezpieczeństwa. Dla wielu z nas przyniesie równowagę, uleczenie duchowe, porozumienie z bliskimi i otoczeniem. Będzie czasem miłych przyjacielskich kontaktów, spotkań , rozmów, dobrych wiadomości i zrównoważonych decyzji.  Jeśli mamy jakiś problem karta radzi by wyjść z inicjatywą i pójść na kompromis. Nie trwać w uporze, nie przekonywać na siłę do własnej koncepcji. Jeśli będziecie robić zakupy to trzeba uważać na wątpliwe promocje i kontrolować wydatki. W ten weekend trzeba będzie zadbać o zdrowie, nie forsować się, przystosować się do swoich możliwości, w razie dolegliwości pomyśleć o konsultacji z lekarzem. Dla niektórych karta wróży pogodzenie się z kimś, kontakt z dawno nie widzianą osobą. W miłości okres kiedy związki z długim stażem mają się dobrze, stabilnie, te z krótszym są na etapie docierania, trzeba znaleźć kompromis, nauczyć się respektować poglądy i uczucia bliskiej osoby. Umiarkowanie to złożona karta jeśli chodzi o przyjemności zmysłowe. Dla tych w trudniejszych związkach, z dużym stażem brakiem zrozumienia,  będzie oznaczała wstrzemięźliwość, wręcz oziębłość i dystans, dla osób w początkowej fazie związku, wręcz przeciwnie.

Osoby samotne lub nieszczęśliwe w związkach mogą się wplatać w relację na odległość i przeżywać rozterki. Ważne by odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jestem szczęśliwa(y) w tej sytuacji? I co mogę zrobić aby tę sytuację zmienić? Bo zrobić coś trzeba, nie można tkwić w relacji, która nie ma przyszłości i powoduje napięcia emocjonalne.

W karcie Umiarkowania osoby artystycznie uzdolnione poczują wenę twórczą, rozwiną skrzydła a pozostali będą mieli ochotę na rozwijanie swoich pasji.

Kochani w nadchodzący weekend dobrze byłoby znaleźć czas wyłącznie dla siebie, po to by odnaleźć dystans, pomedytować, odciąć się na chwilę od wszystkiego. Takie czyszczenie wewnętrzne jest potrzebne aby poczuć równowagę, harmonię, wyeliminować stres, naładować się energetycznie na kolejny tydzień. Może wieczorem przy ulubionej muzyce odnajdziecie swój mały wewnętrzny raj… życzę wam tego.

Życzę Wam Kochani relaksu, odpoczynku, dystansu do tego czego zmienić się nie da, dobrego nastroju i ciepłych relacji 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™