Website Survey

Karta na weekend – Świat

Witajcie,

Ostatnio spędza mi sen z powiek karta Świat. Losuję ją jako kartę dnia, często wychodzi mi w rozkładach.. Być może pewien etap  w moim życiu dobiega końca, osiągnęłam wszystko co mogłam i lepiej nie poprawiać obecnego stanu, nie ulepszać na siłę bo można przedobrzyć … To jak z obrazem czy wierszem, jest już dobrze a artysta ciągle chce poprawiać ulepszać i w rezultacie powstaje coś dziwnego.

Albo przykład z ostatniego tygodnia. Byłam u fryzjerki zawsze jest z tym problem ponieważ moje włosy są bardzo niesforne, kręcą się i układają jak chcą. Pani jednak postanowiła je ujarzmić, w pewnym momencie fryzura wyglądała w miarę dobrze ale pani fryzjerka nie była chyba zadowolona, męczyła się przeszło godzinę a efekt z każdą chwilą był coraz gorszy…  to takie luźne przyziemne przykłady bo nawet karty WA mówią często o życiu codziennym.Karta Świat, Tarot Snów

Skoro ta karta tak dominuje w obecnym czasie, postanowiłam z ciekawości  wylosować dziś dla nas kartę na najbliższy czas i zgadnijcie którą kartę podświadomie wybrałam?  no właśnie Świat… 🙂

Zastanawiam się co Tarot chciałby nam przekazać… ostatnio dużo piszecie do mnie o niepowodzeniach, o złych decyzjach, braku konsekwencji…. Może więc karta Świat namawia aby skupić się na konkretnym celu i wytrwale dążyć do końca? Chodzi o konsekwencję której tak często nam brakuje… może medytacja właśnie z tą kartą pomoże nam w obraniu właściwego celu w życiu, w wytrwaniu, w podejmowaniu właściwych decyzji, które doprowadzą nas do upragnionego sukcesu?

Świat to niesamowita i wielowymiarowa karta. Mówi o sukcesie, rozwiązaniu dotychczasowych problemów, spełnieniu, dojrzałości wewnętrznej polegającej na akceptacji siebie takim jakim się jest. O cudownym stanie kiedy to nad czym pracowaliśmy dobiega do pięknego finału tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Być może w tej chwili na skutek kryzysu albo pory roku albo przepowiedni o końcu świata jesteśmy na etapie głębokich przemian wewnętrznych, które przekładają się na zewnętrze…   Wykorzystajmy dobrą aurę tej karty na refleksję, medytację, skupienie się na obranych celach aby osiągnąć pożądany efekt.

Miłość-piękne uczucie, idealny charyzmatyczny partner, spełnienie z osobą która ma na nas zbawienny wpływ i jest dla nas wielowymiarowym partnerem ( miłość, dobry seks, opieka, wsparcie). Albo : egoistyczna postawa i uczucie, ktoś zgorzkniały i zakompleksiony, przyporządkowujący sobie partnera, niepokoje , niepowodzenie.

Praca- zysk, dobre transakcje, docenienie, wymierny sukces, praca która łączy zarobek z pasją. Albo niezaspokojone ambicje, kłopoty, przeszkody w zrealizowaniu celu.

Ma karta Świat także ciemniejszą stronę, o której powinnam tu powiedzieć. Może oznaczać koniec dobrego etapu w życiu, w relacji, w związkach na odległość. Bywa symbolem życia w  wyimaginowanym świecie własnych fantazji na jakiś temat. Może być sygnałem że wkręciliśmy się w jakąś sytuację, z której trudno będzie wybrnąć. Wyszła mi niedawno kiedy ktoś wybierał się na bardzo kosztowny urlop i nie sprawdził realiów miejsca pobytu…( Dominikana w porze deszczowej…)

Dlatego aby właściwie zinterpretować tę kartę koniecznie trzeba uważnie przyjrzeć się sąsiadującym i końcowym kartom. Bo interpretacja może być diametralnie różna ; od kolejnego wspaniałego etapu, do sygnału że to schyłek sytuacji i należy koniecznie coś zmienić aby nie doszło do rozpadu. Chyba najpiękniejszym doświadczeniem z kartą Świat zetknęłam się kiedy zobrazowała przemianę osoby, która latami tkwiła w trudnej życiowej sytuacji, zamknięta na świat i ludzi. Nagła fala uczuć sprawiła że osoba ta  otworzyła się na realny świat. Zapisała na kurs tańca, założyła profil na fb, zadbała o siebie i znajomości. Stała się otwarta i pogodna jakby narodziła się na nowo. Weszła w nowy wymiar swojego wewnętrznego  świata co przełożyło się na zmiany w jej świecie zewnętrznym.karta Świat, Tarot Classic

O karcie Świat możnaby pisać jeszcze długo ale skupiłam się na tym co teraz może być istotne…

Kochani życzę Wam z całego serca tylko dobrych przemian i konsekwencji w dążeniu do nich 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. Mimi Fibi pisze:

  I nie wiem dlaczego ale mi w tym tygodniu też często pojawiała się ta karta. Jednak po tej akcji na początku tygodnia, nastąpiła raczej zmiana, transformacja, drzwi zamknęłam z jednej strony – dla wiadomo kogo, ale odtworzyłam drugie na oścież dla innych i postanowiłam wmawiać sobie, ze załguję na szczęście, udany związek i staram się uwierzyć, że jest coś takiego jak miłość, a po niej przywiązanie.

  • admin pisze:

   I dobrze zrobiłaś…. Od przyszłego tygodnia Księżyc nam w tym pomoże, w budowaniu nowej, dobrej rzeczywistości Kochana…
   No właśnie ta karta często wychodzi w tym negatywnym aspekcie…:( dlatego przestałam patrzeć na nią euforycznie… ale po niej jest kolejny etap, życie zaczyna się od początku…Pozdrawiam cieplutko i życzę Ci tego o czym będziesz z pewnością intensywnie myślała..

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™