Website Survey

Karta na weekend – Świat

SAMSUNG DIGITAL CAMERANa weekend wylosowałam kartę WA Świat.
Kartę spełnienia i zamknięcia pewnego cyklu w życiu oraz wolności i niezależności.
Na karcie widnieją najmocniejsze symbole 4 żywiołów ( Lew, Skorpion, Wodnik, Byk) oraz nasza wewnętrzna siła ducha.
Przy takim wsparciu nic złego stać się nie może. A wręcz możemy podjąć jakieś radykalne decyzje bo odnajdziemy w sobie siłę, tę wspaniałą wewnętrzną moc, która wspiera i dodaje odwagi.
Zamykamy bieżący tydzień, witamy czas wolności od pracy i ograniczeń. Nie trzeba jutro rano zrywać się do pracy, możemy robić co chcemy. Bardzo pomyślna karta dla przyjaźni, miłości, kontaktów ze światem. Weekend zapowiada się przyjemnie, w poczuciu bezpieczeństwa, radości, daje nam gwarancję że nic złego się ni e zdarzy a my będziemy otwarci na nowe znajomości i propozycje. Poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Karta Świat ma także wymiar duchowy, być może w ten weekend uda się wam osiągnąć stan zrozumienia, ewolucji, oświecenia na jakiś konkretny temat lub ogólnie pojmiecie sens pewnych zdarzeń w waszym życiu.
Ważne aby nie zamykać się i nie izolować, samotność służy wyłącznie do chwilowej refleksji, na dłuższą metę niszczy. Postarajcie się w ten weekend nie siedzieć samotnie w domu a korzystać z uroków świata przyrody i miłych kontaktów z ludźmi.
Dla osób wybierających się w podróż lub do pracy za granicę ważna uwaga… Sprawdźcie warunki waszego pobytu i firmę dzięki której wyjeżdżacie. Ostrożności nigdy za wiele.

Karta Świat gwarantuje nam dobry nastrój i wyrozumiałość dla innych więc czerpmy z wolnego czasu jak najwięcej dobrego 🙂

Życzę wam udanego, spełnionego weekendu 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™