Website Survey

Karta na weekend – Słońce

Witajcie Kochani 🙂

SłońceNa weekend wylosowałam kartę WA – Słońce
Na wolne dni cudowna aura radości, ciepła, miłych relacji i dobrych uczuć. Karta namawia aby czerpać radość z prostych rzeczy, spotkań z rodziną , przyjaciółmi , kimś bliskim, doceniać to co mamy bo przecież mamy niemało.  A jeśli zdarzy się jakieś nieporozumienie, to z kartą Słońca będzie raźniej wszystko naprawić i wyjaśnić. Jeśli ktoś jest samotny to spędzi ten czas tak jak lubi albo odważy się wyjść  i być może spotka kogoś radosnego, optymistycznego i ciepłego.
Może się zdarzyć , że podczas jutrzejszej medytacji ( bo jutro jest świetny czas na medytację i czary) coś wam przyjdzie do głowy, jakiś dobry pomysł, inspiracja, nowa idea…albo po prostu znajdziecie dobre wyjście z kłopotów. Karta Słońca wróży dobry czas, pełen zabawy, radości, inspiracji…być może ktoś z was dowie się o tym, że właśnie jest w ciąży albo komuś urodzi się dziecko.
Słoneczko prosi nas…hej…ciesz się życiem, jesteś sprawny zdrowy, masz wszystko co jest potrzebne do zadowolenia. Jeśli cokolwiek Ci doskwiera, będzie lepiej…zobaczysz..dasz sobie radę, tylko musisz chcieć… A w weekend doceń że masz wolny czas i zrób coś dla siebie abyś poczuł się jak najlepiej a inni razem z Tobą.
Słonecznego weekendu Kochani 🙂

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™