Website Survey

Karta na weekend-Sąd Ostateczny

Witajcie 🙂

Wylosowałam wczoraj wieczorem dla Was kartę na weekend i najbliższy czas, Sąd ostateczny. Tarot wyczuł nawet dzisiejszą fazę Księżyca i jej wpływ na nas. Przypomnę, że dziś Księżyc daje nam niezwykłe możliwości i energię do dokonywania pozytywnych zmian i tym samym wprowadzenie w życie czegoś dobrego i nowego. Karta Sądu przynosi  nam podobne szanse na odrodzenie w każdym aspekcie życia. Anielska trąba na karcie wzywa  do wyjścia z niewygodnych, trudnych i zastarzałych sytuacji, z marazmu i zastoju. Mamy weekend i dobrą energię do przemyślenia swojego życia i odnowy duchowej.

karta WA Sąd OstatecznyCzego możemy się spodziewać przy karcie Sądu? Najważniejszą szansą jest moment oświecenia kiedy dociera do nas coś co do tej pory było poza naszym zasięgiem (rozumowania, myślenia, konkretnej wiedzy na jakiś temat). Możemy spotkać osobę, która w znacznym stopniu przyczyni się do poprawienia naszej sytuacji. Może dotrzeć do nas jakaś konkretna informacja dzięki  której wszystko stanie się jasne lub znacznie odmieni nasze życie dając początek wychodzenia z kryzysu.

Takim jaskrawym przykładem działania karty Sądu może być sytuacja którą ostatnio widziałam w reportażu o młodym człowieku, który pracując w wielkiej korporacji pewnego dnia stwierdził że to nie jego świat i został wytwórcą czekoladowych przysmaków. Albo biznesmen, który pewnego dnia porzucił całe swoje dotychczasowe życie i wyjechał do Afryki jako wolontariusz. Albo Phil Collins perkusista Genesis, który po odejściu Petera Gabriela został wokalistą tego zespołu. Dla niektórych z Was może nadejść czas wyrwania się z toksycznego związku, raniących sytuacji w pracy czy rodzinie. Karta namawia by nie bać się zmian, one zawsze wyjdą nam na dobre. Otworzą nowe możliwości i rozwój. Karta Sądu znacznie przyspiesza bieg zdarzeń.

Może być informacją o zawarciu małżeństwa, narodzinach, wygranej, o wybaczeniu, może symbolizować tez przeprowadzkę, trafną diagnozę i powrót do zdrowia. Karta może być sygnałem przełomowych odkryć w nauce i otwierać nowe kierunki w sztuce. Dzisiaj jest wielka kumulacja w Lotto ktoś na pewno wygra, może właśnie Ty? 🙂 Podsumowując znaczenie karty Sądu Ostatecznego można powiedzieć że kiedy pojawia się w naszym życiu to zawsze otwiera drzwi do nowego życia na poziomie duchowym lub materialnym, realizacja odbywa się dość szybko.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
 1. Mimi Fibi pisze:

  I w końcu wiem co to znaczy karta Sąd. Sprawdziło się, mnie przeniesieni do innego działu, spojrzałam na kolegę zupełnie z innej perspektywy i zaczęłam inaczej o nim myśleć i sprzyjałam inną „taktykę” potrzymania tej znajomości.
  Haniu, senkju! :))

 2. Karolina pisze:

  Witam ponownie:) CHcialam sie z czyms podzielic- bowiem po oczyszczaniu kart wieczorem w nocy śniły mi sie ciagle karty, ze musze po nie sięgnąć, tedy sie budzilam i tak robiłam i tak w kolko przez cala noc, aż w końcu obudziło mnie jakieś światlo i wszystko sie uspokoilo. Jednakże w nocy doszłam do wniosku, że nie wiem skąd one się wzięło i obaliłam też myśl, ze to światła samochodu. W końcu moje okno wychodzi na pole. Ani żadne inne. Co o tym Pani powie?
  Druga sprawa to to, że cześć wróżb mi się sprawdza, a część nie. Najciekawsze było, kiedy wróżyłam kuzynowi co będzie się działo u niego w następnym dniu (konstrukcja ułożenia kart według daty). i wyszły mi różne rzeczy z czego wynikło: przygoda miłosna, praca, konflikt z kimś znajomym- się już zdarzyły ale został jeszcze wysiłek fizyczny, sport i sukces. Przeczekałam 2 dni i okazało sie, że ta druga cześć się sprawdziła, bowiem na w-fie jego drużna wygrala mecz. Co mam zrobić aby wróżyć tylko przyszlość gdy tego chce, a żeby mi nie wychodziła przeszlość? Karolina

  • admin pisze:

   Witaj 🙂
   Nie jestem specjalistką od snów, można snuć tu wiele wersji opowieści. Tak naprawdę wie tylko Twoja podświadomość. Może z czasem i Ty dojdziesz o co chodziło. A co do kart to po prostu musisz jak najwięcej wróżyć, losować karty dnia, medytować z każdą kartą aby ją zrozumieć, integrować się z własnymi kartami aż dojdziecie do porozumienia. Niektórzy śpią z własną talią aby przeszła energią wróżbity. To wszystko wymaga spokoju, cierpliwości, dojrzałości i czasu… i może trwać latami…wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. Ja to dziś już wiem… 🙂 Jeśli masz bałagan we wróżbie to po prostu losuj karty z odpowiednim i konkretnym pytaniem na konkretny temat. Pozdrawiam

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™