Website Survey

Karta na weekend – Sąd Ostateczny

małaKarta na weekend- Sąd Ostateczny
W nadchodzący weekend będziemy pod opieką Opatrzności, widocznie ostatnio nie było z nami najlepiej, nie wykorzystywaliśmy swoich możliwości, tłumiliśmy potencjał, być może przeżywaliśmy zwątpienie, więc teraz dostaniemy wsparcie i opiekę.
Jeśli odczuwacie zmęczenie uda się zregenerować energię i odbudować nadzieję, chęć do życia. Poczujemy ulgę i przypływ dobrego nastroju. Niektórzy zrobią plany na przyszłość, odbudują samoocenę, porzucą przeszłość aby zacząć od nowa.
Karta Sądu może też oznaczać powrót tego co było dobre w naszym życiu, powrót do zdrowia, dobrych uczuć, relacji, dobrego samopoczucia, wszystkiego na czym nam zależy, co stanowi dla nas wartość. Możemy powrócić do dobrych pomysłów z przeszłości, teraz mają szansę na realizację.
W ten weekend aura nie sprzyja imprezom towarzyskim więc mamy szansę na pobycie ze sobą, refleksje, możemy odkryć swoje prawdziwe ja, poczuć się dobrze ze sobą, odrodzić się na nowo. Nawet w czasie porządkowania domu można coś przemyśleć, zastanowić się nad swoim życiem. A kiedy uporządkujecie dom myśli będą jasne i mogą wam przyjść do głowy dobre pomysły.
Karta Sądu dla niektórych jest sygnałem, że właśnie teraz jest moment na założenie rodziny.
Czeka na nas wiele wiadomości na temat uroczystości rodzinnych, (śluby, chrzciny).
Może się zdarzyć nieoczekiwane rozwiązanie problemów, dobra wiadomość z propozycją, szansą której nie należy ignorować, ogólnie dobry czas, w którym poczujemy przypływ dobrej energii.
Jeśli w czasie weekendu podejmiecie ważne decyzje, uda się je zrealizować, karta Sądu to zagwarantuje.
Miłego weekendu Kochani, jesteście pod dobrą opieką, która was ochroni i sprawi, że poczujecie się znacznie lepiej 🙂

Kategorie: Karta dnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™