Website Survey

Karta na weekend- Moc

MocWitajcie:)

Wylosowałam dla Was kartę na weekend, Moc. Bardzo pasuje do fazy Księżyca, jutro pełnia więc te  nasze niskie instynkty pewnie dziś i jutro dadzą znać o sobie. Możemy być kłótliwi i chcieć postawić na swoim. Karta Mocy wzywa więc do opanowania, poskromienia złości, do okazania innym miłości, zrozumienia, do wykazania się tez odwagą w naszych poglądach. Karta WA Moc to wspaniała energia, potęga wewnętrznej mocy symbolizowana na karcie przez kobietę nad niskimi instynktami symbolizowanymi na karcie przez lwa lub tygrysa. W karcie Mocy potrafimy zrównoważyć w sobie dwie siły; siłę miłości i agresji. W odpowiedniej chwili umiemy przeobrazić siłę lwa do pokonania trudów życia lub wyzwolić odwagę wręcz heroiczną do bohaterskich czynów np. kiedy znajdujemy się w sytuacji ratowania czyjegoś życia. To równowaga pomiędzy cywilizacją a wewnętrzną bestią w każdym z nas…

W weekend mam nadzieję nikt nie będzie musiał znaleźć się w ekstremalnej sytuacji Mocy. Ostatnio było niestety sporo utonięć… Namawiam i życzę Wam aby ta karta dodawała mocy do wykorzystania pięknej pogody do ruchu na świeżym powietrzu. Dbanie o zdrowie i kondycję to także aspekt tej karty. Może ktoś z was wyzwoli adrenalinę w ekstremalnych sportach? A inni po prostu pobiegają i pograją w piłkę czy tenisa a wszystko po to by poczuć się młodo i zdrowo.

Dla wielu z was będzie symbolem ciężkiej pracy na działce, w ogrodzie, czy zdobywaniu górskich szlaków. Dla większości dobrych, pełnych miłości relacji z rodziną i bliskimi. To moment pojednania i dobroci. Weekendowy spokojny czas sprzyja także namiętności, Moc daje nam pewność że miłosne spotkania będą gorące i udane.

Mili moi wykorzystajmy piękną aurę maja i karty moc do samych dobrych, udanych przedsięwzięć. Postarajmy się wyzwolić jak najwięcej miłości a poskromić agresję i swoje słabości.

Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™