Website Survey

Karta na weekend – Moc

SAMSUNG DIGITAL CAMERANa weekend wylosowałam kartę WA Moc. Kiedy pojawia się ta karta często mamy trudniejszy czas, musimy podejmować ważne decyzje i zmagać się z przeciwnościami. Być może wielu z was odczuwa zmęczenie fizyczne i psychiczne po całym tygodniu pracy. Tarot wspomaga nas przypominając, że w karcie Mocy każdy z nas ma nieograniczony potencjał wewnętrznej siły. Wystarczy go trochę odnowić przebywając w ulubionych miejscach, robiąc rzeczy które nas wzmacniają, dodają energii. Tak więc w ten weekend koniecznie zadbajcie o siebie, wzmocnijcie kondycję, ruszcie się z domu, może basen lub siłownia albo chociaż spacer. Do tego zdrowe jedzenie, ryby, nabiał, warzywa i dużo wody, teraz potrzebujemy więcej nawilżenia. Oczywiście nie zapominajcie o swoich potrzebach seksualnych, miłe chwile z bliską osobą wspaniale was zrelaksują.
Na pewno znacie przysłowie „W zdrowym ciele, zdrowy duch” … wewnętrzna harmonia przychodzi często, kiedy zadbamy o siebie, czujemy się dobrze we własnej skórze, doceniamy siebie. W ten weekend wygońcie wszystkie negatywne myśli na swój temat, bo każdy z was jest wspaniałą, niepowtarzalną osobą, która zasługuje na szczęście, sukces, radość, miłość i szacunek.
Czas karty Mocy i Księżyc w znaku Wagi ładnie się ze sobą zharmonizowały przynosząc nam szansę na dobre chwile, poprawienie samopoczucia, harmonię i bliskość. W ten weekend nie stawiajcie sobie ambitnych zadań, ważne abyście uporządkowali swoje otoczenie i zregenerowali wewnętrzną moc.
Życzę wam wspaniałego weekendu w zdrowiu, harmonii i miłości 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™