Website Survey

Karta na weekend – Mag

MagWitajcie Kochani,
Na weekend wylosowałam kartę WA- Mag
To wspaniała karta niosąca ze sobą wiele możliwości. Jednak jako tylko karta na weekend może nieść przesłanie aby wykorzystać ten czas jak najlepiej. Nie marnować go na nudę, nie może nam przeciekać „ przez palce”. Jest tak wiele możliwości, że warto z nich skorzystać i przeżyć coś pozytywnego, nakarmić swój umysł i dusze nową wiedzą i doznaniami. Wypoczęci,naładowani świeżą energią, będziemy bardziej kreatywni w naszym życiu. A przede wszystkim trzeba odnaleźć w sobie Maga, osobę która decyduje, ma wiedzę, wie czego chce, i daje wsparcie innym.
W ten weekend mamy dobry czas na zabawę ale też na refleksję. W każdym z nas jest jakaś cząstka Maga,ta najważniejsza to umiejętność kierowania swoim życiem, podejmowanie samodzielnych decyzji, warto w sobie wzmacniać te cechy. Księżyc w znaku Ryb wyostrza nam intuicję, warto z niej skorzystać aby wzbić się na właściwy dla siebie poziom. W niedzielę mamy wibrację 7 która wspomaga w medytacji, nauce i refleksji. Jeśli czujecie się niepewnie, nie bardzo wiecie co dalej robić ze swoim życiem, poświęćcie czas na refleksję, intuicja podpowie wam co jest najlepsze w waszej sytuacji.
Bądźcie Magami dla swoich bliskich, zorganizujcie udany i pełen wrażeń weekend. Zaczarujcie swoje „połówki” jeśli w waszych związkach powiało nudą, odkurzcie sypialnie, kupcie nowy gadżet albo poszukajcie nowych możliwości. Każdy z nas ma w sobie jakąś część Maga, trzeba tylko uwierzyć i uruchomić własny potencjał. Odrzucić zwątpienie i niewiarę we własne możliwości. Jeśli w jakiejś kwestii nie macie wiedzy, możecie ją przecież zdobyć.
Mag to też szansa spotkania na swojej drodze konkretnej osoby, więc być może któraś z pań spotka niezwykle pociągającego mężczyznę, pełnego uroku, inicjatywy, charyzmy i niezwykle atrakcyjnego seksualnie. Ten pan będzie umiał okazać zainteresowanie, jak prawdziwy facet, który zdobywa kobietę na wiele sposobów, nie czeka aż ona zrobi pierwszy krok. W dzisiejszych czasach odmieniły się role, kobiety stały się „Magami” w zdobywaniu mężczyzn… mężczyźni stali się „biorcami” oczekującymi na zainteresowanie i działanie pań. Coś w tym świecie się pokręciło… odeszliśmy od pierwotnych korzeni, warto to zmienić.
Mag uczy nas, że życie jest pełne szans i możliwości , trzeba tylko chwytać okazje, każdego dnia korzystać z tego co ze sobą niesie, zdobywać wiedzę i wiedzieć czego się chce. Działać i być uczciwym. W żadnym razie nie być biernym. A w ten weekend cieszyć się życiem, daną chwilą, chwytać dobre momenty i czas z bliskimi i przyjaciółmi. Mogą się zdarzyć sytuacje wymagające od was elastyczności i szybkich reakcji.
W wolnym czasie osoby, które nie potrafią uwierzyć w siebie niech powtarzają afirmację „Mogę wszystko, mam w sobie potencjał, wykorzystam go”
Miłego weekendu Kochani, bądźcie dla siebie i bliskich Magami, zaczarujcie pozytywnie wasz świat 🙂

Kategorie: Karta dnia  Tagi: ,
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™