Website Survey

Karta na weekend – Słońce

słońce tarot klasycznyNa weekend wylosowałam kartę WA Słońce. To karta wyjątkowo pozytywna, przynosząca dobry nastrój, witalność i optymizm. Nawet kiedy się odwraca nie ma bardzo złego znaczenia. Zapewnia, że problemy, z którymi borykaliśmy się do tej pory miną i nastanie dla nas dobry, szczęśliwy czas.
Kiedy pojawia się we wróżbie na weekend oznacza, że potrzebujemy odpoczynku, relaksu a wręcz słodkiego lenistwa. W czasie około nowiu i w nowiu przynosi szansę na regenerację, odnowienie wewnętrznej mocy, poprawę stanu zdrowia. A ten weekend będzie podwójnie spokojny i stabilny bo tę energię wysyła Księżyc w znaku Koziorożca i karta WA Słońce.
W karcie Słońce poprawiają się relacje między ludźmi, więc jeśli macie jakieś problemy warto w ten weekend przytulić się do siebie, odrzucić upór, złe emocje, żal, złość i dać sobie wzajemnie ciepło i miłość. Dla osób samotnych karta wróży koniec samotności; w najbliższym czasie, może nawet w ten weekend poznacie kogoś miłego, energicznego. W wielu rodzinach może pojawić się maleńki upragniony skarb, niech będzie zdrowiutki i szczęście mu sprzyja 🙂
Dla wielu osób Słońce przyniesie dobre pomysły na poprawienie sytuacji życiowej czy materialnej.
Kochani, jeśli ktoś z was znajduje się teraz w trudnej sytuacji, dobry Tarot uspokaja mówiąc kartą Słońce żeby nigdy nie tracić wiary i nadziei, korzystać ze wsparcia życzliwych nam osób, doceniać każdą dobrą chwilę ładując wewnętrzną moc, nigdy się nie poddawać. Człowiek ma nieskończone możliwości regeneracji… upadamy ale potrafimy się podnosić i to jest nasza największa wartość. O tym przypomina nam na weekend karta Słońce. Odpoczywajcie, kochajcie, wykorzystajcie każdą dobra chwilę aby duchowo wstawać i wzrastać.
Życzę Wam przyjemnego weekendu, regeneracji i odpoczynku 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™