Website Survey

Karta na weekend – Gwiazda

Dzień dobry Kochani 🙂

W weekend towarzyszyć nam będzie cudowna, pełna nadziei i inspiracji karta WA Gwiazda, która zawsze przynosi dobry nastrój, poczucie odrodzenia duchowego, wiary w lepsze jutro, pewności, że jeśli nie teraz to za chwilę będzie lepiej. To karta opieki Opatrzności, która często pojawia się po trudniejszych momentach w życiu, dając nadzieję na zmiany w dobrym kierunku.

Nadchodzący weekend zapowiada się dla jednych pięknie i radośnie, dla innych zwyczajnie, tak jak zwykle. Zapytacie skąd taka różnica… bo karta Gwiazdy to też to, w  jaki sposób  podchodzimy do naszego życia. Więc jeśli doceniamy każdą dobrą, choćby najmniejszą  chwilę i staramy się ją dobrze wykorzystać, poczujemy się jak nowo narodzeni, odprężeni i zadowoleni.  A jeśli będziemy siedzieć przed ekranem telewizora czy uparcie trzymać się przekonania, że nic dobrego nas już nie spotka, to tak będzie. Dlatego zawsze będę was namawiać do zmian, do ruchu i decyzji. Mogą być maleńkie ale niech będą… Zerwijcie w ten weekend z rutyną i pesymizmem a karta Gwiazdy przyniesie inspirację, ochronę i wsparcie. Jeśli wsłuchacie się we własną intuicję to podpowie wam dobre rozwiązania w każdym aspekcie waszego życia. To co zaplanujcie sobie w ten weekend przyniesie dobre efekty w przyszłości.

Potencjał Gwiazdy jest ogromny, więc jeśli ktoś czuł się do tej pory źle , to teraz albo w najbliższym czasie wiele się zmieni na lepsze. Jest szansa na wyzdrowienie duchowe i fizyczne. Gwiazda to symbol pięknych relacji między ludźmi, więc wiele osób spotka kogoś wyjątkowego, pięknego duchowo, kogo można nazwać prezentem od losu 🙂  Może to być ciepła relacja przyjacielska lub uduchowiona , wspaniała miłość. Wiele osób może spędzi czas w pięknych miejscach, przybytkach kultury i sztuki, galeriach, teatrach, parkach czy po prostu w salonach piękności albo rozwijając własne talenty.

Kochani nadchodzący weekend będzie czasem harmonii, dobrego nastroju, optymizmu, przyjemnych uczuć.  Jeśli nie z kimś, to lepiej poczujecie się ze sobą, odnajdziecie porozumienie z własnym wnętrzem a to też ważne…

Życzę wam po prostu odpoczynku i dobroci w relacjach 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Basia pisze:

    Haniu, uwielbiam tę stronkę!!!!!!

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™