Website Survey

Karta na weekend Gwiazda

SAMSUNG DIGITAL CAMERANa świąteczny weekend wylosowałam dla nas kartę WA Gwiazdę. Jest to karta ochronna, więc najważniejsze aby w ten weekend było bezpiecznie, aby nikomu nie zabrakło wyobraźni na drodze a wspaniała karta Gwiazda będzie chroniła nas i otaczała aurą miłości.
Po pracowitym tygodniu, pełnym obowiązków, stresów, przepychanek, dylematów, niepokojów i wielu spraw nadeszła karta wytchnienia, miłych chwil, spokoju, dobrego samopoczucia, wspomnień, refleksji..
Gwiazda to rozwój duchowy, więc kiedy mamy spokojny umysł i czas na chwile refleksji, przychodzą nam do głowy dobre pomysły, widzimy naszą sytuację w szerszej perspektywie, o wiele więcej rozumiemy… udaje nam się rozwiązać problemy i sytuacje , z których jeszcze do tej pory nie widzieliśmy wyjścia.
A w ten weekend dane nam będzie cieszyć się bliskością, miłymi kontaktami, niektórzy z was poznają kogoś nowego, pod wpływem kogo odczują pełną radość życia. A dla nas wszystkich Gwiazda przyniesie optymizm i dobre uczucia, wykorzystajmy tę uzdrawiającą energię do poprawiania swoich relacji z bliskimi, bądźmy wyrozumiali i pełni wiary. Cieszmy się każdą chwilą i dobrym samopoczuciem, bo nawet osoby chore mogą odczuć teraz poprawę. Jeśli nie planujecie dzieci, uważajcie, bo karta Gwiazdy potrafi przynieść niespodziewaną ciążę.
Największą siłą ludzi jest nadzieja… pamiętajcie aby zawsze patrzeć z optymizmem na swoje życie i sytuacje. To przynosi efekty i dobre zdrowie.
Weekend zapowiada się pod dobrą gwiazdą, więc życzę Wam wspaniałego czasu z rodzinami, w dobrych, ciepłych uczuciach, w zgodzie i radości.
Życzę wszystkim spokojnego, pogodnego weekendu 🙂

Kategorie: Karta dnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™