Website Survey

Karta na weekend – Gwiazda

GwiazdaEnergia karty Gwiazda to prezent od Opatrzności, ciepła opieka nad nami…
Przynosi ulgę i dodaje otuchy po trudniejszych chwilach. Otacza nas aurą miłości, dobroci , nadziei i piękna. Możemy być w miejscach , które nas uduchowią, dodadzą optymizmu i innego spojrzenia na życie. Może wybierzecie się do teatru na wystawę, kina, do pięknego ogrodu, parku, salonu piękności … wszędzie tam, gdzie poczujecie się lepiej, przyjemniej i doznacie przypływ dobrej energii. Wolny czas to także pretekst do przemyśleń, marzeń i planów, warto by były odważne bo tylko wtedy mają szanse się spełnić.
Osoby w związkach mogą odświeżyć uczucia i wykorzystać ten weekend do regeneracji, może w innym miejscu, w miłej atmosferze z dala od codziennych stresów? A jeśli nie macie możliwości na wyjazd to po prostu możecie wspólnie spędzić czas, zrobić sobie małe przyjemności, iść razem na spacer, do kawiarni, w ulubione miejsce, być razem, rozmawiać…
Życzę wam tego 🙂
Osoby samotne mogą w ten weekend spotkać piękną miłość, ciepłą i dobrą… a jeśli nie, niech afirmują i przyciągają ją poprzez ciepłe myśli i rytuał. Jeśli jeszcze nie spotkamy miłości to kogoś przyjaznego, kto może być w dalszej perspektywie przyjacielem.
Karta Gwiazda symbolizuje też ślub i zajście w ciążę. Zarówno Gwiazda jak i Księżyc w znaku Wagi symbolizują namiętność więc jej skutkiem może być dziecko.
Tak jak pisałam o Księżycu w znaku Wagi, że przyniesie nam harmonię i dobre uczucia tak Gwiazda to potwierdza, dając nadzieję na dobry czas relaksu w miłym towarzystwie, pięknych miejscach i ciepłej atmosferze.. albo w zaciszu własnego domu, który wysprzątany i ozdobiony kwiatami sprawi, że poczujemy się w nim lepiej.
Nie wszyscy muszą się bawić w towarzystwie, na pewno wśród was są osoby które spędzą weekendowy czas samotnie, dla nich Gwiazda przyniesie otuchę i wzmocni wewnętrznie. Wszystkim nam przyniesie dobre zdrowie psychiczne i fizyczne. Będziemy mieli czas na medytację, wizualizowanie i przyciąganie szczęścia, afirmowanie, odpoczynek i regenerację sił.
Ważne by nie zmarnować tego czasu na pesymizm, nudę i nieporozumienia. Aby wykorzystać dobry czas na zrobienie dla siebie i bliskich czegoś miłego, pozytywnego, dzielić się dobrą energią.
Wspaniałego weekendu Kochani 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™