Website Survey

Karta na weekend – Cesarzowa

CesarzowaNa weekend wylosowałam kartę Wielkich Arkan Cesarzową, co ona oznacza?
Cesarzowa to wspaniała karta, która wspiera nas w kreatywnym działaniu i dobrej organizacji. To nie Kapłanka , która bez słowa zrobi wszystko za wszystkich , nadmiernie się poświęca, Cesarzowa to ktoś kto zna swoją wartość i umie zadbać o siebie.
Kochane dziewczyny Tarot w ten weekend namawia do podzielenia prac domowych na wszystkich domowników. Nie męczcie się same, zorganizujcie pracę tak, aby każdy z domowników mógł się wykazać. Wieczorem zadbajcie o urodę, połóżcie sobie maseczkę, zróbcie paznokcie. Znajdźcie czas dla swojego mężczyzny, wspólne ciepłe chwile umocnią wasz związek.
Dziś uda wam się pogodzić wszystko, zrobicie dobry plan i spokojnie będziecie go realizować. Będziecie magiczkami domowego ogniska 🙂

Osoby w toksycznych relacjach znajdą w sobie odwagę i wyswobodzą się z pożytkiem dla swojego zdrowia. Karta Cesarzowej doda wam siły.
Dla niektórych Cesarzowa przyniesie nową znajomość, znaczącą, długoterminową …
A co najważniejsze… Cesarzowa to kobieta spełniona, świadoma swojej wartości. Więc Kochani, uwierzcie w siebie, jesteście wspaniali, zasługujecie na dobro, spełnienie, szacunek i miłość. Koniec z kompleksami i dołowaniem, z przyzwoleniem na złe traktowanie.
Drogie mamy, bądźcie stanowcze stawiajcie granice swoim dzieciom, wymagajcie. Ale też pokażcie , że wam zależy, okazujcie swoim dzieciom miłość i poświęćcie im uwagę, rozmawiajcie, bądźcie zainteresowane ich problemami.
Często pól godziny intensywnego bycia z dzieckiem daje więcej niż nieuważne przebywanie obok przez długi czas…
Rodzice mogą być autorytetem dla swoich dzieci jeśli traktują je z szacunkiem i uwagą, dając dobry przykład. Mądra miłość to początek sukcesów wychowawczych.
W tej karcie w wielu domach pojawi się dziecko i dobry czas wzajemnej opieki i przyciągania.
Życzę wam aby dobra Cesarzowa przyniosła wam w ten weekend to co najlepsze; spełnienie, świetny wygląd, namiętny seks i sprawne uporanie się z obowiązkami a także miły relaks po pracy.. 🙂

Kategorie: Karta dnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™