Website Survey

Karta na weekend 2 Pucharów

Dwójka PucharówKochani na weekend wylosowałam dla nas 2 Pucharów, bardzo mnie to ucieszyło bo ta karta daje nam szansę na dobre uczucia, przyjazną atmosferę, zgodę, okazywanie sobie uczuć ( o czym często zapominamy), na spędzanie czasu z kimś, nie w samotności.
Osoby, które będą musiały pracować w weekend mogą się spodziewać miłej, przyjaznej atmosfery, dobrej współpracy, niektórzy sobie poflirtują… Ważne aby okazywać sobie wzajemnie życzliwość i dobra wolę, chęć współpracy.
Dla pozostałych nas, którzy mogą odpoczywać, dwójka przyciesie możliwość naprawienia relacji poprzez miłe gesty, rozmowy, próbę zrozumienia bliskich osób, wyciągnięcie ręki na zgodę, wspólnie spędzony miło czas. Pyszna kolacja we dwoje kiedy dzieci pójdą spać może odświeżyć związek, bo w ten weekend mamy dobra aurę na intymność. Dla wielu osób karta może symbolizować po prostu domowe spotkania z przyjaciółmi, w parach.
Osoby samotne mogą znaleźć kogoś, choćby na spacerze czy w Internecie. Jako ciekawostkę podam , że jeśli w takim czasie poznacie kogoś i ta osoba na dłużej zostanie w waszym życiu, to znaczy że jest wam pisana jako odrobienie karmy.( więc postarajcie się aby związek z tą osobą był udany, nawet jeśli się skończy za jakiś czas, ważne aby być z tą osobą zawsze w dobrym , przyjaznym kontakcie).
Ten weekend dla wielu osób będzie bardzo ważny jeśli chodzi o związki czy spółki biznesowe, dociągnęłam karty które powiedziały, że dla niektórych będzie to odrodzenie relacji ale dla niektórych definitywne zakończenie. Jeśli coś nie działa a my czujemy się źle, wykorzystywani i nie szanowani lepiej taką sytuację zakończyć bo nie możemy pozwolić na niszczenie naszej energii i zdrowia.
Dwójka Pucharów to dążenie do równowagi, to wzajemne dopełnianie się, współpraca, szacunek, ciepła, dobra przyjaźń, długotrwała miłość taka, która może trwać pomimo zakończenia związku, bez zazdrości, zawiści, złych emocji.
W tej dwójce może się zdarzyć coś, co poruszy naszym sercem i duszą do tego stopnia, że ślad pozostanie na zawsze…
Kochani życzę wam dobrych aspektów tej karty, miłości, przyjaźni, współpracy, szacunku i wzajemnego uzupełniania się. Jeśli jest inaczej, miejcie odwagę zadbać o siebie i odejść. Jeśli to zrobicie, tuż tuż czeka na was nowy, lepszy świat dobrych, harmonijnych uczuć 🙂

Kategorie: Karta dnia
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™