Website Survey

Karta na weekend 2 Monet

Witajcie Kochani w Mikołajkowy czas 🙂

Wczoraj wylosowałam kartę dnia 2 Monet i dziś też jako kartę weekendową. Przyznam, że dawno mi się to nie zdarzyło. Ale dziś mamy pełnię Księżyca w znaku Bliźniąt, więc niecodzienny czas, może być trochę nerwowo bo Bliźnięta charakteryzują się porywczymi reakcjami.

2 Monet2 Monet to karta dwoistości, więc możemy spodziewać się natłoku emocji, niepewności, nagłego zwrotu sytuacji, konieczności szybkiego podejmowania decyzji, lawirowania pomiędzy  różnymi opcjami… jak to w życiu. Do tego towarzyszyć nam będzie zmienność nastrojów i nic dziwnego bo w końcu mamy pełnię Księżyca, wszystko co związane z emocjami może się zdarzyć.

Możemy znaleźć się w sytuacji kiedy trzeba będzie szybko podjąć konkretną decyzję, być może zmienić plany. Trzeba będzie przystosować się do jakiejś sytuacji lub zmiany. To także czas kiedy robimy w domach przemeblowanie  i wymyślamy jak będzie lepiej. W wielu domach trzeba będzie zrobić burzę mózgów i żonglować finansami z okazji zbliżających się świąt. Dla niektórych z was to będzie trochę nerwowy dzień bo trzeba będzie pogodzić naukę i pracę. To także poczucie niepewności bo nie do końca jesteśmy przygotowani np. do jakiegoś egzaminu, znamy tylko część materiału… bywa i tak. Dla niektórych będzie oznaczać romans, bycie w dwóch związkach, konieczność zdecydowania co dalej lub lawirowanie pomiędzy dwoma osobami…tu adrenalina będzie podwójna.

Generalnie karta 2 Monet to konieczność przystosowania się do sytuacji, bycie elastycznym, kreatywnym aby podołać konkretnej sytuacji życiowej albo wybory… od tych poważniejszych dotyczących relacji czy pracy do drobnych dnia codziennego. Może wybierzecie się na zakupy z okazji j Mikołajków albo będziecie kupować upominki na święta  i trzeba będzie wybierać, zastanawiać się, „gimnastykować”  finansami aby ich wystarczyło?

Dziś mamy wibrację dnia 7, która sprzyja medytacji, duchowości… Jeśli więc w ciągu dnia poczujecie się zmęczeni emocjami i ogólnie całą krzątaniną zróbcie sobie chwilę przerwy aby się wyciszyć, odpocząć, ukoić duszę choćby przy dźwiękach ulubionej muzyki. Może uda się pomedytować i przy okazji znaleźć wyjście z trudnych sytuacji?

Kochani, życzę wam udanego weekendu, jak najmniej trudnych emocji i tylko przyjemnych chwil z bliskimi 🙂

Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™