Website Survey

Karta na rok 2016- Cesarzowa

cesarzowaKarta na rok 2016- Cesarzowa
Będziemy w dziewiątym roku numerologicznym, czeka nas wiele emocji, decyzji, trudniejszych momentów… zapytałam więc Tarota jaką kartę przeznacza nam na ten rok i wylosowałam Cesarzową.
Cesarzowa to komunikat dla nas abyśmy pamiętali co jest w życiu najważniejsze i chronili to. Najcenniejsze co mamy na tym świecie to nasze życie, zdrowie i dusza, wewnętrzna moc i wrażliwość . W czasie marsowego roku, kiedy agresja i wygórowane ambicje będą pchały ludzi do niezrozumiałych zachowań, nasza wewnętrzna moc i harmonia pozwoli zdystansować się i iść swoją drogą.
W nadchodzącym roku trzeba wyjątkowo zadbać o siebie, skończyć z nałogami, i złymi nawykami żywieniowymi, dać szansę organizmowi na regenerację. To dotyczy ciała i duszy. Nasze wnętrza potrzebują harmonii aby ciała cieszyły się dobrym zdrowiem. Nauczmy się relaksować, medytować, afirmować, myśleć pozytywnie, cieszyć się każdą dobrą chwilą i doceniać ją. A przy tym nie stronić od zmysłowych przyjemności, mieć kontakt ze sztuką i przyrodą. Ona pomoże nam w regeneracji. Niektóre panie powinny przebadać się ginekologicznie, zrobić badania. A wszyscy niech zadbają o swój wygląd, który często ma wpływ na wewnętrzne samopoczucie, na lepszą samoocenę.
W relacjach osobistych trzeba wrócić do korzeni, kierować się więzią duchową, miłością, seks niech będzie tylko dopełnieniem.
Ważne aby okazywać sobie wzajemnie ciepło, miłość, opiekę i wsparcie. Dzielić się doświadczeniem, swoim wolnym czasem. Jeśli nas stać wesprzeć kogoś materialnie lub duchowo. Dobre słowo, współczucie, rozmowa czy uśmiech dla wielu więcej jest warte niż materialne wartości. Jeśli sam potrzebujesz pomocy, nie wstydź się, proś, szukaj… nie izoluj się ze swoimi problemami. Znajdzie się ktoś kto Cię wesprze, doświadczysz dobroci i wsparcia od kogoś w typie dobrej Cesarzowej. (pewnej siebie, silnej, inteligentnej, opiekuńczej, mądrej osoby).
Dla rodziców wskazówka aby nadmiernie się nie poświęcali, unikali nadopiekuńczości, wyznaczali mądre granice i obowiązki swoim dzieciom. Aby także poświęcali dzieciom czas, byli uważni na ich problemy ale też realizowali swoje pasje. Finansowo najlepiej będzie tym, którzy zarabiają tworząc coś z pasją, robią to co lubią… Ten rok przyniesie wielu kobietom radość macierzyństwa a panowie poznają kobietę swojego życia. Niewykluczone , że panie poznają mężczyznę w typie Cesarzowej, opiekuńczego, mądrego człowieka.
I ostatnia kwestia, bardzo ważna, Kochani jeśli znajdujecie się w dobrej relacji dbajcie o nią jak o najcenniejszy skarb. Jeśli jednak tak nie jest, miejcie odwagę odejść, zakończyć to co was rani i odbiera szansę na szczęście. Macie prawo do dobrego, spełnionego życia, jesteście wspaniałymi istotami, które zasługują na to co najlepsze. A dla wszystkich rada, dbajmy o dobrą samoocenę, doceniajmy kim i jacy jesteśmy. Jeśli mamy zastrzeżenia, pracujmy nad sobą, zawsze mamy szansę coś udoskonalić 🙂

Kategorie: Karta dnia  Tagi: ,
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™