Website Survey

Karta na październik- Sąd Ostateczny

Witam serdecznie w nowym miesiącu 🙂

Sąd OstatecznyKarta Sądu przynosi nam szanse na odrodzenie w każdym aspekcie życia. Anielska trąba na karcie wzywa do wyjścia z niewygodnych, trudnych i zastarzałych sytuacji, z marazmu i zastoju. Jeśli do tej pory tkwiliśmy w jakiejś trudnej sytuacji albo nie potrafiliśmy zmienić swojego nastawienia lub zachowania i wciąż popełnialiśmy te same błędy teraz Sąd pomoże nam to zmienić. Dzięki tej zmianie ruszymy do przodu i poczujemy się jak nowo narodzeni.

Najważniejszą naszą szansą jest moment oświecenia kiedy dociera do nas coś, co do tej pory było poza naszym zasięgiem (rozumowania, myślenia, konkretnej wiedzy na jakiś temat). Możemy spotkać osobę, która w znacznym stopniu przyczyni się do poprawienia naszej sytuacji. Może dotrzeć do nas jakaś konkretna informacja dzięki której wszystko stanie się jasne lub znacznie odmieni nasze życie dając początek wychodzenia z kryzysu.

Dla niektórych z Was może nadejść czas wyrwania się z toksycznego związku, raniących sytuacji w pracy, wśród przyjaciół, czy w rodzinie. Karta namawia by nie bać się zmian, one zawsze wyjdą nam na dobre. Otworzą nowe możliwości i rozwój. W październiku mamy szansę na życie w zgodzie ze sobą i otoczeniem.

Sąd może też być informacją o zawarciu małżeństwa, narodzinach, wygranej, o wybaczeniu, może symbolizować tez przeprowadzkę, trafną diagnozę i powrót do zdrowia.

Podsumowując znaczenie karty Sądu Ostatecznego można powiedzieć, że kiedy pojawia się w naszym życiu, to zawsze otwiera drzwi do nowego, lepszego życia na poziomie duchowym lub materialnym, realizacja odbywa się dość szybko.

Niech październik będzie dla wszystkich pomyślny, niech da początek pozytywnych zmian we wszystkich aspektach i tych duchowych i materialnych 🙂

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™