Website Survey

Karta na październik- Cesarzowa

cesarzowaNa październik wylosowałam kartę WA Cesarzowa. Dobra energia tej karty będzie nas wspierać i pomagać w trudniejszych chwilach. Jak zapewne pamiętacie Cesarzowa niesie ze sobą wsparcie, dobry czas sukcesów i samorealizacji, więc październik dla wielu z nas będzie czasem zbierania plonów z dobrej pracy i ogólnie zadowolenia. Jeśli dla kogoś będzie trudniej to znak, że trzeba wyjść ze stagnacji i lub trudnej sytuacji i obrać sobie nowy cel i cierpliwie go realizować. W Cesarzowej sukces przyjdzie po pewnym czasie, trzeba tylko być cierpliwym i wytrwałym. To tak ogólnie bo tym celem może się okazać szukanie nowej pracy. W Cesarzowej dla jednych będzie to czas awansu, dla innych trzeba będzie poszukać czegoś nowego. Możecie także dostać jakieś propozycje związane z finansami, warto skorzystać i nie przegapić okazji.
W nadchodzącym miesiącu warto zadbać o siebie; może nowa fryzura, kolor włosów, jakiś modny ciuszek, zapach, coś co sprawi , że poczujecie się lepiej. Nie żałujcie sobie na rozrywkę, relaks, małe przyjemności. Nie muszą to być duże pieniądze od czasu do czasu coś co sprawi wam radość. Dla mam uwaga aby wśród codziennych obowiązków i zabiegania nie zapominały o własnych potrzebach. Nie musimy nadmiernie się poświęcać jak Kapłanka. Czasem można a nawet trzeba podzielić się obowiązkami z resztą domowników, ponieważ uśmiechnięta, spełniona mama to dobra atmosfera w rodzinie.
W październiku być może dla wielu z was nadejdzie czas spełnienia emocjonalnego, nowa znajomość, dobre uczucia, przyciąganie, namiętność… W stałych związkach rada aby trochę odkurzyć relację i pokazać swoją cudowną kobiecość, dla panów rada aby okazali swoim paniom ciepło, byli bardziej opiekuńczy. Niektóre panie będą się spełniać jako nowo upieczone mamy 🙂 Dla innych będzie to czas intensywniejszej opieki nad bliskimi.
Zdrowie będzie nam dopisywać ale niektóre panie powinny się przebadać ginekologicznie, jeśli oczywiście odczuwają dolegliwości.
Jeszcze jeden aspekt Cesarzowej to praca nad sobą, nad poczuciem własnej wartości. Trzeba skończyć z dołowaniem i niedocenianiem siebie. Warto więc zadbać o endorfiny, więcej się ruszać, zastosować zdrową dietę a wtedy powróci dobre samopoczucie.(metoda wypróbowana i skuteczna ) Póki jeszcze mamy w miarę ładną pogodę korzystajmy z niej jak najwięcej, wycieczki do lasu czy choćby tylko spacer w parku dobrze zrobią każdemu.
Życzę Wam tylko pozytywnych aspektów Cesarzowej; powodzenia, sukcesów, zaskakujących okazji do połatania dziur w finansach, dobrego nastroju, miłych relacji, wspaniałego samopoczucia i jak najlepszych pomysłów na realizację marzeń i siebie 🙂

Kategorie: Karta dnia  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™