Website Survey

Karta na najbliższy tydzień – Mag

MagWitajcie 🙂

Wylosowałam dla Was na najbliższy tydzień kartę Maga. Jak zwykle Tarot wstrzelił się idealnie bo Mag przypisany jest Bliźniętom (21.05.) Tego dnia jest również Księżyc w nowiu, tak więc zacznie się czas nowych inspiracji, zmian, energicznego i konsekwentnego  działania. Od poniedziałku możemy skorzystać z pokładów naszego wewnętrznego Maga  aby poszukiwać, zmieniać, czerpać inspiracje do życia. Każdy z nas ma w sobie potencjał. Każdemu z nas dane są cztery żywioły do tworzenia własnej niepowtarzalnej rzeczywistości ; energia, rozum, wytrwałość  i twórcza wyobraźnia.

Czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie? Ogólnie wielu niespodzianek, twórczego olśnienia w jakiejś kwestii, z którą borykaliśmy się od jakiegoś czasu, wielu nowych możliwości które należy wykorzystać. Niektórzy z Was mogą zacząć nowy etap w życiu. Może się też zdarzyć że spotkamy jakąś osobę, która będzie dla nas inspirująca lub kogoś mądrego i doświadczonego kto czegoś nas nauczy. Jeśli o nauce  mowa to karta Maga może zachęcać do zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Mag to także kompetentny lekarz tak więc jest szansa na pomoc i dobrą diagnozę. Dla osób, którym będzie trochę trudniej oznacza umiejętność przystosowania się do niekorzystnej sytuacji.

W kwestii pracy Mag jest symbolem nowych, korzystnych inwestycji albo transakcji. Może oznaczać nową pracę, podpisanie umowy lub korzystne zmiany w dotychczasowej np. awans. Osoby posiadające własny biznes mogą zatrudnić bardzo dobrego pracownika.

W miłości niespodzianki o pozytywnej wymowie ale i te mniej pozytywne, mogą prysnąć złudzenia …  W stałych związkach satysfakcja i spełnienie, potrzeba wspólnego realizowania, w nieformalnych związkach możliwe oświadczyny. Samotne osoby mogą spotkać kogoś bardzo interesującego, młoda, atrakcyjną osobę w wieku do 40lat z silnym ego, niezależną, twórczą, inteligentną, z którą na pewno będzie ciekawie i gorąco w sypialni. Jednak Mag to także niestety czasem ktoś nieuczciwy… uważajcie.

RADA NA TEN TYDZIEŃ-  po prostu działaj, bądź aktywny.  MAG to mogę… 🙂

Życzę wszystkim udanego, energetycznego tygodnia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
6 komentarzy
 1. Ania pisze:

  Móc to chcieć, mam nadzieję że ten tydzień dla Wszystkich będzie łaskawy. pozdrawiam Cię Haniu serdecznie 🙂

  • admin pisze:

   Dziękuję Kochana, masz rację Anusiu, trzeba chcieć to pierwszy krok. Serdeczności dla Ciebie, dobrego, spokojnego tygodnia:)

 2. Natalie Anne pisze:

  Dziękuję ślicznie, więcej takich postów Autorko :))
  Swoja drogą to faktycznie dziś w stałam i stwierdziłam: CZAS NA ZMIANY MALEŃKA! 😀 A potem weszłam do Ciebie i przeczytałam to 🙂

  • admin pisze:

   No popatrz magia energii jednak działa:)
   Chciałabym więcej pisać ale teraz mam trochę pod górkę i mało czasu… jeśli sytuacja ulegnie zmianie napewno będzie więcej takich postów. Buziaki 🙂

 3. h pisze:

  Hi, Ja jestem blizniakiem i przypisuje sobie kartę Kochankowie. Nigdy nie mogę sie na nic zdecydować,ciągle sie waham. Fajnie przedstawiłaś Maga jako zródło pozytywnej energii. Wzloty (awans,czuły kochanek) i upadek np.jak ten pan kochany okaze się oszustem.

  • admin pisze:

   Dziękuję Haniu:) Mag drzemie w każdym z nas… ten pozytywny i negatywny także jak to w życiu. Gdyby nie ciągły brak czasu pisałabym częściej o kartach, to wielka przyjemność. W trakcie pisania człowiek na nowo uświadamia sobie wiele rzeczy… pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™