Website Survey

Karta na najbliższy tydzień – Gwiazda

Witam wszystkich bardzo serdecznie 🙂

GwiazdaWylosowałam dziś dla nas kartę na najbliższy czas, jest to Gwiazda. Nie ukrywam, że miałam nadzieję  na wiadomość  ap ropo dzisiejszego meczu z Czechami… ale niestety…  karta Gwiazdy to bardziej nasze marzenia, nadzieje niż konkretna odpowiedź. Symbolika karty może dawać wskazówkę do tego jak osiągnąć sukces. Na karcie przeważają kolory miłości i mądrości, a ośmioramienne gwiazdy i suma liczbowa karty 1+7= 8 symbolicznie nawiązują do karty Moc –wewnętrznej siły na wyższym poziomie. Tak  więc miejmy nadzieję, że nasi zagrają mądrze, będą mieli wewnętrzną moc w sobie i tym samym osiągną upragniony sukces. Zauważcie, że karta Gwiazdy następuje po Wieży, mecz z Rosją był pretekstem do niezbyt dobrego klimatu pomiędzy kibicami. Gwiazda jest symbolem wewnętrznego spokoju i doświadczaniem pokoju. Daje więc szansę na dobrą, przyjazną atmosferę także wśród kibiców.

Tyle o meczu a co dla nas?

GWIAZDA to archetyp NADZIEI. Bez niej nie ma możliwości na jakikolwiek rozwój. Gwiazda i jej archetypowe znaczenie to sukces długofalowy, nieśmiertelny. Pamiętacie przysłowie że nadzieja umiera ostatnia? Jej wartość rośnie wraz z upływem lat i doświadczeniem.

GwiazdaJak wiecie karta Gwiazdy następuje po Wieży… wiem że wiele z Was instynktownie pożegnało niedawno osoby lub sytuacje, które były niszczące czy ograniczające. Zrobiliście to w czasie ubywającego Księżyca po to, by skutecznie wejść na drogę wolności, życia w zgodzie ze sobą, nadziei i rozwoju. Karta Gwiazdy daje możliwości do kroczenia właśnie tą drogą. Jeśli człowiek żyje w zgodzie ze sobą, on sam i jego życie jest pięknem, obok którego nikt nie może przejść obojętnie.

Co to konkretnie może oznaczać w naszym życiu? To, że kiedy żyjemy w zgodzie ze sobą, ze swoim wnętrzem, myślimy pozytywnie i jesteśmy optymistami sprawi, że nigdy nie zabraknie nam dobrych inspiracji i pomysłów. Nasze życie będzie upływało w radości,  pod wpływem pasji, kreatywnie. To co wymyślimy i zrobimy będzie inspiracją i kołem napędowym do kolejnych dobrych pomysłów. Tak pozytywna aura w nas będzie emanowała też na innych. W ten sposób możemy przyciągnąć do swojego życia pozytywne osoby, zdarzenia i uczucia. Tak więc karta zapowiada długofalowy okres sukcesów. Jest kartą ochronną. Aby łatwiej Wam było poczuć w swoim życiu wibrację Gwiazdy proponuję afirmację; NADZIEJA JEST MOJĄ SIŁĄ.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
6 komentarzy
 1. Natalie Anne pisze:

  To powiedz mi Pani Wróżko, że pomimo tego, że jestem teraz piekielnie chora (gorączka, katar, gardło), motywacji do nauki poziom zero, to pomimo gwiazdy zdam egzamin wtorkowy i piątkowe zaliczenie. ;)))

  • admin pisze:

   No to najpierw zadbaj o zdrowie z nadzieją szybkiego wyzdrowienia a egzaminy… jestem o Ciebie spokojna bo w tej sytuacji pomoże Ci bardziej systematycznie nabyta wiedza:)
   Serdeczności i powracaj szybciutko do zdrowia:)

   • Natalie Anne pisze:

    O to już mogę zapomnieć o zdaniu 😀 Ja i systematyczna wiedza z XIX wieku… 😀 Ale do jutro powinnam już chodzić jak szwajcarski zegarek. 🙂

 2. h pisze:

  Gwiazda = inspiracja,odwaga,poprawa zdrowia,optymizm. Gwiazdka z
  nieba albo mały upominek od losu.
  Moj 1szy wyjazd do pracy zagranicę a w ukladzie była Gwiazda i Świat.
  Bylo cudownie i ja bylam Gwiazdą bo zapraszali mnie jeszcze 5razy.
  Az pewnego roku wyskoczyla Wieża i …zbankrutowali.
  Pracowałam w branży swiątecznej dlatego mówię ,że to upominek
  pod choinkę od losu.

  • admin pisze:

   Skupiłam się na tych aspektach o których nie pisałam.. nie lubię pisać tego samego. Gwiazda to moja ulubiona karta, zawsze kiedy ją widzę w rozkładzie wiem że coś dobrego mnie spotka… fajne masz doświadczenia Haniu:)i jakie pomocne w interpretacjach… pozdrawiam

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™