Website Survey

Karta na maj- 6 Buław

Witajcie Kochani, jako że mamy już maj…karta na cały miesiąc.

6 BuławNa najbliższy miesiąc wylosowałam 6 Buław, symboliczną kartę zwycięstwa, kartę radosną i bardzo pozytywną.
W tej karcie jest energia świętowania i radowania się w szerszym gronie, ogólnie ruchu, przemieszczania się. Maj zaczął się kilkoma dniami wolnymi od pracy, były festyny, pochody, imprezy plenerowe i tak będzie …wiosna to czas takich miłych imprez na powietrzu. Być może jeszcze nie raz będziecie mieli okazję uczestniczyć w imprezach , weselach czy innych radosnych spotkaniach. Karta może symbolizować miły czas spędzony w galerii czy na wystawie, lub galerii handlowej chodzi tu o oglądanie, skupianie uwagi na konkretnej rzeczy.
Szóstka przynosi dla nas odprężenie, optymizm i dobry nastrój, oznacza podróże, wyjazdy, przeprowadzki, wycieczki, znalezienie wspólnego języka z ludźmi, na których nam zależy. Może uśmiechnąć się do nas dobry los, przynieść jakąś miłą niespodziankę, wiadomości, długo oczekiwany telefon, bliscy i przyjaciele okażą zrozumienie i ciepło emocjonalne. Dla niektórych niespodzianka będzie się wiązać z namiętną przygodą lub oświadczynami. Ktoś do tej pory kamuflujący uczucia, teraz powie to co chcieliśmy usłyszeć.
Dla innych ten miesiąc okaże się pozytywny i przyniesie sukces w pracy, (jeśli wcześniej wykazaliśmy się kreatywnością) , ktoś inny może znaleźć pracę, może też przynieść dobre pomysły w biznesie, które starannie zrealizowane mogą w przyszłości przynieść dobre dochody.
Szóstka Buław daje poczucie spełnienia, podejście do życiowych kwestii ze spokojem… może więc zrobicie coś, co przyniesie takie uczucia. W czasie kiedy jesteśmy w dobrym nastroju, odprężeni mogą przyjść do głowy dobre pomysły i rozwiązania trapiących nas problemów..
W negatywie karta przestrzega przed marnotrawieniem czasu, przed uchylaniem się od podejmowania decyzji, niepewności.

Uważajcie na siebie, życie niesie ze sobą wiele zaskakujących sytuacji.
Życzę Wam tylko dobrych aspektów tej karty 🙂

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™